Referent nákupu nepřímého materiálu

KNORR-BREMSE Services Europe s.r.o.

Místo práce
Liberec, Okres Liberec

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracovní náplň:

  • Realizuje objednávky z nákupních košíků v interním systému SRM pro evropské závody Knorr-Bremse
  • Nakupuje komodity jako jsou: IT a Telekomunikace, spotřební výrobní materiál, služby,...
  • Proaktivně řeší problémy v dodavatelském řetězci (zpoždění dodávek, problémy s kvalitou dodaného zboží,…)
  • Řeší případné problémy ve fakturačním procesu
  • Spravuje proces schvalování objednávek

Kvalifikace:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Zkušenost s nákupem nepřímého materiálu z výrobní společnosti výhodou
  • Velmi dobré schopnosti komunikace s interními či externími partnery
  • Plynulá angličtina a maďarština
  • Znalost SAP (SRM modul) výhodou

Požadujeme:

  • Komunikační, prezentační a organizační dovednosti na vysoké úrovni
  • Schopnost pracovat v mezinárodním týmu
  • Ochotu profesionálně posoudit a převzít zodpovědnost za rozhodnutí, která mají dopad na zaměstnance, kvalitu služeb a náklady na operativní úrovni.
  • Schopnost sebemotivace
  • Ochotu učit se nové věci a pracovat s nejmodernějšími technologiemi

Nabízíme:

  • Zázemí silné nadnárodní společnosti
  • Práci v dobrém kolektivu v nové, moderní budově v centru Liberce
  • Možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání
  • Zaměstnanecké výhody

Pro další informace jsme Vám rádi k dispozici.

Vaše žádosti s životopisem v českém a anglickém jazyce zasílejte, prosím, na uvedenou adresu.

U veškerých dokumentů zaslaných naší společnosti uvádějte souhlas s uchováváním osobních údajů v databázi naší společnosti.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 3110184  Dátum zverejnenia: 22.6.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.