Logo Knauf Insulation, s.r.o.

Špecialista/tka podpory predaja

Knauf Insulation, s.r.o.

Miesto práce
Železničný rad 24, Nová Baňa
Termín nástupu
dohodou
1 300 EUR/mesiacV závislosti od relevantných pracovných skúseností je možné dohodnúť vyššiu základnú mzdu pri nástupe. Navyše k uvedenej základnej mzde patria ďalšie odmeny a platby popísané v časti Zamestnanecké výhody a benefity.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do tímu predaja v našom závode v Novej Bani hľadáme kolegyňu alebo kolegu na pozíciu Špecialista podpory predaja.
Pozíciu obsadzujeme na dobu zastupovania počas materskej a rodičovskej dovolenky.

Činnosti, ktoré vykonáva pracovník na pozícii:

- udržuje dáta v CRM (Customer Relationship Management) systéme, zabezpečuje údržbu a nastavenie systému pre tvorbu cenových ponúk a projektovej evidencie
- pripravuje dokumentáciu s cieľom zabezpečiť plynulé obchodné vzťahy s odberateľmi, administratívu a organizáciu zverenej agendy, poradenstvo a podporu pre oddelenie obchodu a marketingu
- eviduje, kontroluje a vyhodnocuje marketingové kampane
- pripravuje a kontroluje obchodnú dokumentáciu v spolupráci s obchodným oddelením, kontroluje dodržiavanie zmluvných vzťahov a obchodných podmienok s odberateľmi
- sleduje predaje na rôznej úrovni a za rôzne obdobia a spracúva príslušné reporty pre obchod, marketing a manažment
- vyhodnocuje bonusové podmienky
- kontroluje a reportuje alokácie
- spracúva požiadavky na vzorky a archivuje súvisiacu dokumentáciu
- spracúva postupy, procesy, smernice a pracovné postupy pre podporu predaja a aktualizuje ich
- riadi sa platnými internými a legislatívnymi predpismi
- identifikuje priestor na zlepšenia a nastavuje efektívne riešenia v oblasti obchodu.

- variabilná zložka vo výške 10 % základného platu vyplácaná štvrťročne
- 13. a 14. plat
- odmena za dochádzku
- odmena za hospodársky výsledok
- odmena pri odporučení nového zamestnanca
- príspevok na DDS (3. pilier)
- možnosť výberu benefitov z ponuky (cafeteria)
- ďalšie výhody vyplývajúce z kolektívnej zmluvy (príspevok pri životných a pracovných jubileách a nepriaznivých životných situáciách, príspevok na letný tábor, príspevok na regeneráciu..)
- stravovanie vo vlastnej jedálni s vonkajšou terasou
- spoločenské firemné aktivity
- pružný pracovný čas, pracovný týždeň 37,5 hod.
- práca v medzinárodnej spoločnosti

Ak Vás naša pozícia zaujala, radi si pozrieme Váš životopis. Budeme radi, keď nám ho pošlete prostredníctvom odkazu nižšie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostávajú ešte 3 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

obchod, marketing, logistika, služby a pod.

Počet rokov praxe

1

- ekonomické a administratívne znalosti, fakturácia, oblasť DPH, obchodný zákonník, INCOTERMS – základy, hospodárska korešpondencia
- skúsenosti v práci s CRM systémami sú výhodou
- skúsenosť v práci v systéme SAP (SD modul) sú výhodou
- precíznosť, samostatnosť a zodpovednosť
- komunikatívnosť a diplomatické vystupovanie
- asertivita
- logické myslenie
- schopnosť zvládať stresové situácie a riešiť problémy
- flexibilita
- dôslednosť, analytické myslenie, plánovanie, organizácia a koordinácia práce
- všeobecný profesijný a spoločenský prehľad, vítané sú znalosti a prehľad v stavebných materiáloch, výrobkoch a realizačných postupoch

Jediný slovenský výrobca minerálnych tepelných izolácií Knauf Insulation s.r.o. Nová Baňa je úspešnou firmou s približne 270 zamestnancami. Výrobný závod v Novej Bani je členom medzinárodnej skupiny Knauf Insulation , ktorá je jednou z najrýchlejšie rastúcich firiem v izolačných materiáloch so 40 ročnou históriou. Knauf Insulation zamestnáva viac ako 5500 zamestnancov vo viac ako 40 krajinách a vyrába vo viac ako 30 výrobných závodoch. Je stabilnou skupinou s ročným obratom presahujúcim 1,7 miliardy EUR. Zameriava sa na komplexné riešenie v znižovaní energetickej náročnosti pre bytové a nebytové stavby a priemyselných zákazníkov.

Misiou spoločnosti je spochybňovať konvenčné myslenia a vytvárať inovatívne izolačné riešenia, ktoré ovplyvnia spôsob, akým budeme žiť a stavať v budúcnosti. To všetko so starostlivosťou o ľudí, ktorí tieto riešenia vytvárajú, o tých, ktorí ich používajú a o svet, na ktorom nám všetkým záleží.

Ďalšie informácie nájdete na:
www.knaufinsulation.sk
www.knaufinsulation.com.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Lucia Luptáková
E-mail: poslať životopis
ID: 4795829  Dátum zverejnenia: 28.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac