Operátor Surovinového Hospodárstva

Knauf Insulation, s.r.o.

Miesto práce
Železničný rad 24, 968 14 Nová Baňa, Nitriansky kraj
Termín nástupu
01.1.2017
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- - zásobovať kuplové pece surovinami z centrálnych zásobníkov
- obsluhovať sústavu zásobovacích zariadení - zásobníkov a dopravníkov za účelom prípravy surovín
- naprogramovať zásobovacie zariadenie na prepravu surovín do prevádzkových zásobníkov
- dohliadať na chod zariadenia, odstraňovať jednoduché poruchy, v prípade zložitejších porúch hlásiť ich nadriadenému
- zásobovať prevádzkové zásobníky požadovanými surovinami
- v prípade potreby fyzicky spriechodňovať zásobníky a trasu dopravníkov
- vykonávať drobnú údržbu zariadení a udržiavať ich v prevádzkyschopnom stave
- v spolupráci s kvalitárkou kontrolovať kvalitu došlých surovín
- všetky činnosti vykonávať v súlade s dodržiavaním platnej legislatívy v oblasti BOZP, OPP a ŽP
- okrem hore uvedeného vykonávať aj iné práce podľa pokynov svojho nadriadeného

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- manuálna zručnosť
- komunikačné schopnosti
- samostatnosť
- zodpovednosť
- flexibilita

Jediný slovenský výrobca minerálnych tepelných izolácií Knauf Insulation s.r.o. Nová Baňa je úspešnou firmou s približne 270 zamestnancami. Výrobný závod v Novej Bani je členom medzinárodnej skupiny Knauf Insulation , ktorá je jednou z najrýchlejšie rastúcich firiem v izolačných materiáloch so 40 ročnou históriou. Knauf Insulation zamestnáva viac ako 5500 zamestnancov vo viac ako 40 krajinách a vyrába vo viac ako 30 výrobných závodoch. Je stabilnou skupinou s ročným obratom presahujúcim 1,7 miliardy EUR. Zameriava sa na komplexné riešenie v znižovaní energetickej náročnosti pre bytové a nebytové stavby a priemyselných zákazníkov.

Misiou spoločnosti je spochybňovať konvenčné myslenia a vytvárať inovatívne izolačné riešenia, ktoré ovplyvnia spôsob, akým budeme žiť a stavať v budúcnosti. To všetko so starostlivosťou o ľudí, ktorí tieto riešenia vytvárajú, o tých, ktorí ich používajú a o svet, na ktorom nám všetkým záleží.

Ďalšie informácie nájdete na:
www.knaufinsulation.sk
www.knaufinsulation.com.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2845539  Dátum zverejnenia: 8.12.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou