Operátor Surovinového Hospodárstva (Ref. č.: 01/2016)

Knauf Insulation, s.r.o.

Miesto práce
Železničný rad 24, 968 14 Nová Baňa, Nitriansky kraj
Termín nástupu
01.12.2016
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- - zásobovať kuplové pece surovinami z centrálnych zásobníkov
- obsluhovať sústavu zásobovacích zariadení - zásobníkov a dopravníkov za účelom prípravy surovín
- naprogramovať zásobovacie zariadenie na prepravu surovín do prevádzkových zásobníkov
- dohliadať na chod zariadenia, odstraňovať jednoduché poruchy, v prípade zložitejších porúch hlásiť ich nadriadenému
- zásobovať prevádzkové zásobníky požadovanými surovinami
- v prípade potreby fyzicky spriechodňovať zásobníky a trasu dopravníkov
- vykonávať drobnú údržbu zariadení a udržiavať ich v prevádzkyschopnom stave
- v spolupráci s kvalitárkou kontrolovať kvalitu došlých surovín
- všetky činnosti vykonávať v súlade s dodržiavaním platnej legislatívy v oblasti BOZP, OPP a ŽP
- okrem hore uvedeného vykonávať aj iné práce podľa pokynov svojho nadriadeného

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- manuálna zručnosť
- komunikačné schopnosti
- samostatnosť
- zodpovednosť
- flexibilita

Knauf Insulation je jedným z najrýchlejšie rastúcich dodávateľov izolácií vo svete so širokou škálou výrobkov spĺňajúcich požiadavky na energetickú účinnosť a zvukovú odolnosť nových a rekonštruovaných domov, obchodných budov a priemyselných objektov. Sortiment zahŕňa minerálnu vlnu zo sklených a kamenných vlákien, XPS, EPS a drevocementové dosky.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Železničný rad 24
968 14 Nová Baňa
ID: 2827128   Dátum zverejnenia: 25.11.2016