Rozvozár pizze v Zvolenskej Slatine

KNAR, s.r.o.

Miesto práce
Pizzéria KNAR, Zvolenská Slatina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
po dohode
1 050 EUR/mesiac- odmeny z tržieb - tringelty - osobnostné ohodnotenie - stravné lístky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme dynamického a spoľahlivého šoféra na pozíciu rozvozára v našej rýchlo sa rozvíjajúcej spoločnosti. Ak máš záujem o prácu v oblasti doručovania a chceš sa pridať k tímu, ktorý kladie dôraz na kvalitu a spokojnosť zákazníkov, tešíme sa na tvoju prihlášku!

Náplň práce:
- zabezpečovanie spoľahlivého a rýchleho doručovania tovaru zákazníkom
- dodržiavanie stanovených časových limitov a zachovanie vysoko kvalitnej služby
- udržiavanie čistoty a poriadku v pridelenom vozidle
- komunikácia so zákazníkmi a riešenie prípadných otázok alebo nejasností

- možnosť pracovať v rastúcej a ambicióznej spoločnosti
- konkurencieschopný plat a príležitosť zarobiť si podľa výkonnosti
- možnosť získavať skúsenosti v oblasti logistiky a doručovania
- príležitosť zapojiť sa do tímu zameraného na kvalitu a spokojnosť zákazníkov
- odmeny
- stravné lístky
- firemné auto
- služobný telefón

Ponúkame zaujímave finančné ohodnotenie a stabilné pracovné miesto. Viac info na osobnom pohovore. Nehľadáme čerstvého absolventa vodičského preukazu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vodičský preukaz skupiny B
- zodpovedný a spoľahlivý prístup k práci
- schopnosť efektívne organizovať a plánovať doručovanie
- komunikatívnosť a zdvorilosť voči zákazníkom
- ochota pracovať v rôznych časových intervaloch a počas víkendov

Naša spoločnosť sa pýši prevádzkovaním viacerých renomovaných gastronomických zariadení s pevnou a lojálnou klientelou. Týmto sme sa stali jedným z najvýznamnejších gastronomických zamestnávateľov v nášom okrese.

Naša spoločnosť je stabilná a dobre zakorenená, čo nám umožňuje nielen úspešne pôsobiť, ale aj aktívne sa rozvíjať. Zameriavame sa na spoluprácu a vzájomnú podporu, čo nám pomáha prekonať výzvy každého obdobia. Práve vďaka našej solídnej pôde sa považujeme za spoľahlivého a solventného zamestnávateľa, ktorý vám dokáže zaručiť stabilnú a dlhodobú pracovnú príležitosť.
www.knar.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4664752  Dátum zverejnenia: 14.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 050 EUR/mesiac