Pomocný kuchár do Pizzéri Knar v Zvolenskej Slatine

KNAR, s.r.o.

Miesto práce
Pizzéria KNAR, Zvolenská Slatina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
po dohode
Mzdové podmienky (brutto)
1 250 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľádáme pomocného kuchára do Pizzérie Knar vo Zvolenskej Slatine, ktorého náplň práce bude spočívať v príprave pízz a doplnkových jedál z grilu a fritéz. Primárne hľadáme človeka, ktorý sa nebojí učiť nové veci a ktorý vie pracovať pod tlakom. Pokiaľ nemáte dostatočnú prax, sme ochotní Vás všetky veci naučiť. Hľadáme člena do mladého tímu, pre ktorého bude práca zábavou.

Hlavným benefitom je naša história a zázemie silnej a stabilnej spoločnosti v ktorej ti ponúkame pracovať.

- zaujimavé finančné ohodnotenie
- osobnonstné ohodnotenie
- odmeny z tržieb
- práca v mladom kolektíve

- výplata vždy 10. deň v mesiaci

Informácie o výberovom konaní

NEHĽADÁME BRIGÁDNIKA !

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

24.5.2024 (ostáva ešte 20 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

Práca vyžaduje aspoň základnú prax z kuchyne v podobnej prevádzke. V prípade, že bude z Vašej strany dostatočná chuť pracovať, neváhajte nám zaslať životopis alebo nás telefonicky kontaktovať.

- zručnosť
- schopnosť rýchlo sa učit nové veci
- komunikatívnosť
- extrovert
- tímový hráč

Naša spoločnosť sa pýši prevádzkovaním viacerých renomovaných gastronomických zariadení s pevnou a lojálnou klientelou. Týmto sme sa stali jedným z najvýznamnejších gastronomických zamestnávateľov v nášom okrese.

Naša spoločnosť je stabilná a dobre zakorenená, čo nám umožňuje nielen úspešne pôsobiť, ale aj aktívne sa rozvíjať. Zameriavame sa na spoluprácu a vzájomnú podporu, čo nám pomáha prekonať výzvy každého obdobia. Práve vďaka našej solídnej pôde sa považujeme za spoľahlivého a solventného zamestnávateľa, ktorý vám dokáže zaručiť stabilnú a dlhodobú pracovnú príležitosť.
www.knar.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Jozef Maľa
Tel.: +421915166778
E-mail: poslať životopis
ID: 3733423  Dátum zverejnenia: 24.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 250 EUR/mesiac