Vodič skupina C

KMA TRANS s.r.o.

Miesto práce
Stromová 6931/17, 919 34 Biely Kostol, okres Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.04.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naša dopravná spoločnosť príjme vodičov na TPP na nákladné vozidlá (sóla). Jazdí sa prevažne Slovensko, Maďarsko, Čechy. Ponúkame dobré platové podmienky. Vyžadujeme od vodiča VP skupina C, KKV, platné psychotesty a ostatné potrebné dokumenty.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B, C

Uprednostňujeme vodičov s praxou. Starostlivosť o pridelené vozidlo.

Hlavnou náplňou našej činnosti je vnútroštátna a medzinárodná preprava tovaru v EÚ.
Kvalitu poskytovaných služieb sme potvrdili úspešnou implementáciou systému manažérstva kvality v súlade s požiadavkami kritérií stanovených v ISO 9001:2015, v rozsahu činnosti medzinárodná a vnútroštátna preprava a zasielateľstvo.

www.kmatrans.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2627422  Dátum zverejnenia: 31.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou