Obchodník a marketingový manažér, CSO, Chief Sales Officer

KLIMAT

Miesto práce
Nemecko, Rakúsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.06.2023
2 500 - 15 000 EUR/mesiacodmeny podľa dosiahnutých výsledkov, % z obratu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vyhľadávanie nových obchodných príležitostí najmä v zahraničí
Udržiavanie a prehlbovanie spolupráce s existujúcimi zákazníkmi
Zaisťovanie efektívnej spolupráce s klientami
Tvorba marketingovej a obchodnej stratégie a jej implementácia
Tvorba obchodnej stratégie a plánu tržieb
Koordinácia a manažovanie činností obchodného oddelenia
Vyhodnocovanie dosahovania cieľov spoločnosti
Spolupodieľanie sa na tvorbe biznis plánu

služobný mobil, PC
príjemné pracovné prostredie
automobil na služobné účely
flexibilný pracovný čas
možnosť práce na čiastočný home-office
motivujúce platové podmienky
možnosť ďalšieho vzdelávania
neobmedzené provízie podľa dosiahnutých výsledkov

Informácie o výberovom konaní

Nutná prax v obore TZB.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod , marketing

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Výborné organizačné a vyjednávacie schopnosti
Profesionálne vystupovanie, veľmi dobrý slovný a písomný prejav
Samostatnosť, spoľahlivosť
Strategické myslenie, proaktívny prístup k riešeniu problémov
Výborná znalosť nemeckého a anglického jazyka
Skúsenosti so zahraničnými trhmi
Ochota cestovať po EU

KLIMAT sa zaoberá výrobou vzduchotechnických potrubí a predajom vzduchotechnických komponentov. Pôsobí na trhu už viac ako 20 rokov a jedným z lídrov v odvetví na území Slovenska.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2442293  Dátum zverejnenia: 28.4.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac