Reagujte bez životopisu

Konštruktér strojných zariadení - priemyselná automatizácia

KLIMASOFT, s.r.o.

Vajanského 58, Piešťany, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 600 EUR/mesiacFinálna mzda na základe škúseností uchádzača. Bonus na základe výsledkov - odovzdaných projektov, 13. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vývoj a zavedenie automatizovaných výrobných procesov a zariadení
- Vývoj robotických buniek
- Posudzovanie nových výrobných konceptov
- Projektovanie a definovanie výrobných postupov pre výrobné linky, stroje a zariadenia
- Zabezpečenie technologických požiadaviek k dosiahnutiu a naplneniu plánov výroby

Práca v stabilnej firme (26 rokov na trhu
) a najnovšímí technológiami pre zákazníkov z priemyslu - hlavne Autmotive

Životopis v slovenskom jazyku s motivačným listom zaslať emailom. Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Mechatronik, Konštruktér strojných zariadení

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

SolidWorks - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Skúsenosť s navrhovaním jednoúčelových zariadení, technologických celkov.

Firma sa zaoberá dodávkou, montážou a servisom robotických zariadení, merania a regulácie. Pôsobí na truhu v SR aj ČR. Firma bola založená v roku 1997.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2123569  Dátum zverejnenia: 11.9.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac