člen skupiny KLIMAK

www.klimakslovakia.com

Obchodný zástupca

KLIMAK, s.r.o.

Miesto práce
Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
od 900 Eur (vrátane variabilnej zložky). Mzda závisí od dohody s kandidátom podľa jeho vedomostí, skúseností a vzdelania.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej distribučnej divízie hľadáme obchodníka, ktorého náplňou práce bude:
  • aktívne vyhľadávanie nových obchodných partnerov a rozširovanie našej veľkoobchodnej siete pre predaj klimatizačných a rekuperačných jednotiek a tepelných čerpadiel
  • vyhľadávanie nových maloobchodných odberateľov - priamy predajcovia, inštalačné firmy a i.
  • komunikácia s dodávateľom
  • vedenie obchodných stretnutí
  • analýza rentability
  • riešenie zmluvných vzťahov s odberateľmi
  • pravidelné reportovanie výsledkov manažmentu
  • práca formou HOME OFFICE

  • motivujúce finančné ohodnotenie
  • 13. plat
  • vstupné zaškolenie a neustále vzdelávanie
  • odborný rast
  • práca v mladom, dynamickom kolektíve orientovanom na ciele
  • stabilné a dlhodobé zamestnanie
  • kultúrne a športové podujatia.

Váš životopis si dôkladne preštudujeme a starostlivo zvážime všetky uvedené skutočnosti v súvislosti s požiadavkami na danú pozíciu.
KONTAKTOVAŤ BUDEME IBA VYBRANÝCH UCHÁDZAČOV.
To znamená že ak sme Vás teraz nevybrali nabudúce môžeme hľadať inú pozíciu, ktorá sadne Vašim skúsenostiam a schopnostiam oveľa lepšie.
Neváhajte preto poslať Vašu žiadosť opätovne v prípade že natrafíte na pracovnú ponuku, ktorá Vás zaujme. Určite sa Vašej žiadosti budeme vždy dôkladne venovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

  • prehľad v oblasti TZB (klimatizácia, rekuperácia, tepelné čerpadlá a i.) výhodou, nemusíš byť odborník, radi Ťa to doučíme, pokiaľ máš záujem o techniku
  • komunikačné zručnosti a schopnosť pracovať s ľuďmi
  • preferujeme uchádzačov, ktorí majú skúsenosti s obchodom
  • príjemné vystupovanie
  • samostatnosť
  • asertivita

Sme špecialisti v oblasti vzduchotechniky, chladenia, ústredného kúrenia, merania a regulácie. Klimak sme založili ako rodinnú firmu už v roku 1993 a od začiatku neustále odborne i personálne rastieme. Náš tím v súčasnosti tvorí 80 šikovných ľudí prevažne na manažérskych, technických a inžinierskych pozíciách. Šikovní a skúsení ľudia sú základom nášho úspechu. Veríme, že fungujúci tím, v ktorom si ľudia navzájom rozumejú, vážia si jeden druhého a svoju prácu vykonávajú zodpovedne, môže vytvárať dobré prostredie. Dobré prostredie pre prosperitu skupiny, jej zákazníkov i stovky objektov, v ktorých sme vytvorili komfortnú klímu pre kvalitnejší život. Pridaj sa k nám a zapadni do nášho tímu!

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Andrea Hrebíková
Tel.: 037/6560 704
E-mail: poslať životopis
ID: 981218  Dátum zverejnenia: 1.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 900 Eur (vrátane variabilnej zložky). Mzda závisí od dohody s kandidátom podľa jeho vedomostí, skúseností a vzdelania.