Elektrotechnik pre spúšťanie TZB zariadení

KLIMAK, s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
DOHODOU
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme remeselne zručného, zodpovedného elektrikára s praxou s elektro-inštalačnými prácami a platnou a aktualizovanou odbornou spôsobilosťou minimálne § 21 podľa vyhl. č. 508/2009 Z.z.

Náplň práce:
- servis a nábeh vzduchotechnických a klimatizačných zariadení
- vykonávanie funkčných skúšok zariadení
- pravidelný servis vzduchotechnických-klimatizačných zariadení
- elektro-inštalačné práce
- operatívne riešenie havarijných situácií
- diagnostika porúch
- vyhotovovanie protokolov na základe interných smerníc

- vstupné zaškolenie
- perspektívne zamestnanie z dlhodobého hľadiska
- odborný rast a benefity

K žiadosti o prijatie do zamestnania priložte svoj ŽIVOTOPIS A MOTIVAČNÝ LIST a odošlite e-mailom na uvedenú adresu.

KONTAKTOVAŤ BUDEME IBA VYBRANÝCH UCHÁDZAČOV.

Zaslaním Vášho životopisu dávate súhlas so správou, spracovaním a uchovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise a motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce V zmysle zákona č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov. Prosím, v žiadosti o zamestnanie nezasielajte fotografie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

9.12.2016 (ostávajú ešte 3 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- aktualizovaná a platná odborná spôsobilosť min. § 21 podľa vyhl. č. 508/2009 Z.z.
- prax s nábehom VZT, klimatizačných zariadení výhodou
- remeselná zručnosť
- technické myslenie
- samostatný a zodpovedný prístup
- príjemné vystupovanie
- vysoké pracovné nasadenie

Sme profesionálny tím ľudí, ktorí sú pripravení čeliť všetkým novým výzvam. Tak sa pridaj k nám! Spoločnosť KLIMAK sa každoročne rozširuje o nových zamestnancov, ktorí spoločne so súčasnými pracovníkmi zabezpečujú profesionálnu realizáciu ponúkaných služieb. Uvedomujeme si, že úspech firmy vytvárajú jednotlivci, a úspešní jednotlivci zase úspešný tím, preto za kľúčové považujeme otvorený vzťah k zamestnancom. Spoločnosť KLIMAK, s.r.o. od roku 1993 úspešne pôsobí v oblasti TZB so špecializáciou pre profesie vzduchotechnika, klimatizácia, chladenie, vykurovanie, meranie a regulácia, ako aj servis TZB zariadení.
Zamestnávame 90 interných zamestnancov a spolupracujeme s externými firmami pre montáž VZT-klimatizácie.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Štúrova 165
949 01 Nitra

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 774281   Dátum zverejnenia: 11.11.2016