Vodár/kúrenár - servisný pracovník

KLIMAK, s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
IHNEĎ
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme remeselne zručného kolegu s praxou pre:

- montáž rozvodov ústredného kúrenia, vodoinštalačných rozvodov v budovách
- montáž vzduchotechnických - klimatizačných zariadení
- servis zariadení ústredného kúrenia
- samostatné rozhodovanie a zodpovednosť za zrealizované technické riešenia

- perspektívne zamestnanie z dlhodobého hľadiska
- odborný rast a benefity
- vstupné zaškolenie

K žiadosti o prijatie do zamestnania priložte svoj ŽIVOTOPIS A MOTIVAČNÝ LIST a odošlite e-mailom na uvedenú adresu.

KONTAKTOVAŤ BUDEME IBA VYBRANÝCH UCHÁDZAČOV.

Zaslaním Vášho životopisu dávate súhlas so správou, spracovaním a uchovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise a motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce V zmysle zákona č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov. Prosím, v žiadosti o zamestnanie nezasielajte fotografie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

10.12.2016 (ostáva ešte 7 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

vyučený v odbore kúrenia, vodoinštalatér, atď.

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

áno
2

- prax v odbore výhodou
- zváračský preukaz plameň a oblúk
- znalosť a skúsenosti s inštalačným materiálom
- remeselná zručnosť
- technické myslenie
- samostatný a zodpovedný prístup
- riadiace schopnosti
- vysoké pracovné nasadenie

Sme profesionálny tím ľudí, ktorí sú pripravení čeliť všetkým novým výzvam. Tak sa pridaj k nám! Spoločnosť KLIMAK sa každoročne rozširuje o nových zamestnancov, ktorí spoločne so súčasnými pracovníkmi zabezpečujú profesionálnu realizáciu ponúkaných služieb. Uvedomujeme si, že úspech firmy vytvárajú jednotlivci, a úspešní jednotlivci zase úspešný tím, preto za kľúčové považujeme otvorený vzťah k zamestnancom. Spoločnosť KLIMAK, s.r.o. od roku 1993 úspešne pôsobí v oblasti TZB so špecializáciou pre profesie vzduchotechnika, klimatizácia, chladenie, vykurovanie, meranie a regulácia, ako aj servis TZB zariadení.
Zamestnávame 90 interných zamestnancov a spolupracujeme s externými firmami pre montáž VZT-klimatizácie.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Štúrova 165
949 01 Nitra

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Andrea Hrebíková
Tel.: 037/6560 704
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 1241051   Dátum zverejnenia: 11.11.2016