člen skupiny KLIMAK

www.klimakslovakia.com

Stavbyvedúci - Technický manažér pre TZB

KLIMAK, s.r.o.

Miesto práce
Nitriansky kraj
Termín nástupu
DOHODOU
Od 1 600 EUR/mesiacod 1600 Eur (vrátane variabilnej zložky). Horná hranica mzdy nie je stanovená, záleží na odbornej spôsobilosti uchádzača a pracovných skúsenostiach. Kolega na tejto pozícii je naviac zaradený do projektového systém odmeňovania.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Riadenie činností súvisiacich so začatím, realizáciou, ukončením a odovzdaním diela v oblasti VZT, CHL, UK a MaR,
  • Aktívna spolupráca a rozvoj vzťahov s developermi a stavebnými firmami,
  • Kontrola dodržiavania zmluvných podmienok, časových harmonogramov a projektových budgetov
  • Kontrola kvality a BOZP štandardov,
  • Zodpovedá za priebežnú a finálnu finančnú úspešnosť jednotlivých zákaziek,
  • Tvorba alternatívnych technických riešení,
  • Zodpovedá za odborný rast podriadených.

  • Staňte sa členom tímu v silnej a stabilnej spoločnosti, ktorá je lídrom v oblasti technického zabezpečenia budov na slovenskom trhu.
  • Budete v kontakte s najlepšími domácimi a zahraničnými spoločnosťami z oblasti developingu, realizátorov stavieb, dodávateľov technológií.
  • Viac peňazí v rodinnom rozpočte poteší každého, preto vám ponúkame 13. plat.
  • Za dobré výsledky na vašich projektoch vás dodatočne odmeníme formou bonusového systému odmeňovania.
  • Zažijete festival benefitov v podobe príspevku na športové, kultúrne a vzdelávacie aktivity podľa vlastného výberu vo výške 250 Eur.
  • Počas roka sa zúčastníte viacerých teambuildingových podujatí (firemná lyžovačka, Happy Family Day, Golf Cup, Factory Tours, vianočný večierok a iné).
  • Svoje zručnosti si budete môcť počas roka doplniť na hodnotných školeniach a konferenciách.

Váš životopis si dôkladne preštudujeme a starostlivo zvážime všetky uvedené skutočnosti v súvislosti s požiadavkami na danú pozíciu.
KONTAKTOVAŤ BUDEME IBA VYBRANÝCH UCHÁDZAČOV.
To znamená že ak sme Vás teraz nevybrali nabudúce môžeme hľadať inú pozíciu, ktorá sadne Vašim skúsenostiam a schopnostiam oveľa lepšie.
Neváhajte preto poslať Vašu žiadosť opätovne v prípade že natrafíte na pracovnú ponuku, ktorá Vás zaujme. Určite sa Vašej žiadosti budeme vždy dôkladne venovať.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.3.2024 (ostávajú ešte 2 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
AutoCAD - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

  • čítanie PD VZT, CHL, ÚK a schém zariadení
  • znalosti materiálov a komodít využívaných pre riešenia TZB
  • komunikačné, organizačné a riadiace zručnosti
  • odborná spôsobilosť "stavbyvedúci" výhodou
  • odolnosť voči stresu
  • proaktívny, tvorivý a inovatívny prístup
  • aktívny vodič

Sme špecialisti v oblasti vzduchotechniky, chladenia, ústredného kúrenia, merania a regulácie. Klimak sme založili ako rodinnú firmu už v roku 1993 a od začiatku neustále odborne i personálne rastieme. Náš tím v súčasnosti tvorí 80 šikovných ľudí prevažne na manažérskych, technických a inžinierskych pozíciách. Šikovní a skúsení ľudia sú základom nášho úspechu. Veríme, že fungujúci tím, v ktorom si ľudia navzájom rozumejú, vážia si jeden druhého a svoju prácu vykonávajú zodpovedne, môže vytvárať dobré prostredie. Dobré prostredie pre prosperitu skupiny, jej zákazníkov i stovky objektov, v ktorých sme vytvorili komfortnú klímu pre kvalitnejší život. Pridaj sa k nám a zapadni do nášho tímu!

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

ID: 1006073  Dátum zverejnenia: 5.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac