Si zručný elektrikár? Hľadáme práve Teba.

KLIMA TREND, spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava, Nitra, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• konfigurácia, pravidelný servis chladiacich, klimatizačných zariadení a zariadení ÚK a VZT
• vykonávanie funkčných skúšok týchto zariadení po preventívnej údržbe alebo oprave
• vykonávanie preventívnej údržby pridelených zariadení
• elektro-inštalačné práce na týchto zariadeniach
• operatívne riešenie havarijných situácií
• diagnostika porúch

• vstupné zaškolenie
• stabilné a dlhodobé zamestnanie
• 13. plat
• odborné vzdelávanie
• otvorenosť k inovatívnym riešeniam

K žiadosti o prijatie do zamestnania priložte svoj ŽIVOTOPIS A MOTIVAČNÝ LIST a odošlite e-mailom na uvedenú adresu.

KONTAKTOVAŤ BUDEME IBA VYBRANÝCH UCHÁDZAČOV.

Zaslaním Vášho životopisu dávate súhlas so správou, spracovaním a uchovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise a motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce V zmysle zákona č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov. Prosím, v žiadosti o zamestnanie nezasielajte fotografie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

chladiarenský mechanik, elektrotechnické

Vodičský preukaz

B

• vyučený v odbore "CHLADIARENSKÝ MECHANIK" - výhodou
• odborná spôsobilosť na F-plyny I. kategória - výhodou
• elektrotechnické osvedčenie podľa vyhl. č. 508/2009 Z.z. - min. §21
• odborná spôsobilosť na spájkovanie - výhodou
• technické myslenie, remeselne zručný
• samostatný, zodpovedný, komunikatívny

Spoločnosť KLIMA TREND, spol. s r.o. od roku 1997 poskytuje komplexné služby v oblasti starostlivosti o technické zariadenia budov. Služby spoločnosti sú zamerané najmä na efektívne realizovanie a prevádzkovanie TZB v oblasti vzduchotechniky-klimatizácie, chladenia, ústredného kúrenia, merania a regulácie.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Štúrova 165
949 01 Nitra

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Andrea Hrebíková
Tel.: 037/6560 704
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 1988808   Dátum zverejnenia: 8.12.2016