Obchodno-technický manažér

KLIKA-BP, s.r.o.

Miesto práce
Tomášikova 30, Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- samostatné vyhľadávanie klientov za účelom predaja technológií komplexného zaistenia požiarnej bezpečnosti stavieb a následnej starostlivosti, outsourcingu služieb PO a bezpečnosti práce
- budovanie dlhodobých vzťahov s kľúčovými zákazníkmi a partnermi
- aktívna akvizícia a vyhľadávanie zákazníkov v rámci Slovenska
- účasť na riadení realizácie dohodnutých zákaziek, koordinácia postupu a využívania kapacít spoločnosti v SR aj ČR
- dojednávanie podmienok zmluvných vzťahov
- pravidelné reportovanie vedeniu spoločnosti

Ponúkame prácu v stabilnej spoločnosti s atraktívnym finančným ohodnotením.
Popredná nadnárodná spoločnosť venujúca sa technológiám požiarnej bezpečnosti a bezpečnosti práce.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické vzdelanie - stavebníctvo, strojárstvo – je výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- samostatnosť a iniciatíva pri vyhľadávaní obchodných príležitostí
- schopnosť vytvárať dlhodobé vzťahy so zákazníkmi
- výkonová orientácia
- schopnosť riešiť problém
- predvídavosť a proaktívna orientácia
- skúsenosti s projektovým riadením
- znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni
- skúsenosti s obchodným vyjednávaním
- znalosť MS Office – Excel, Word, PowerPoint, Internet
- skúsenosti s AutoCad výhodou, nie však podmienkou
Prax v predaji investícií je výhodou.

Firma zaoberajúca sa komplexným riešením požiarnej bezpečnosti stavieb, projekciou, montážou a servisom stabilných a polostabilných hasiacich zariadení..

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1954781  Dátum zverejnenia: 11.12.2014