Kontrolór kvality

Viktor Klemon Výroba odevnej konfekcie

Miesto práce
Moyzesova, 90851 Holíč, okres Skalica
Termín nástupu
2.9.2014
Mzdové podmienky (brutto)
600 EUR/mesiac, plat podľa preukázaných schopností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

výstupná kontrola hotových výrobkov - pánskych košiel

preplácanie cestovného v cene HD, dobrý kolektív, zaškolenie, jednosmenná prevádzka,

Technická kontrola je oporou kolektívu, chráni ho pred vlastnými chybami a tým zvyšuje prestíž kolektívu ako celku. Zodpovednosť je nutnosťou, ľahkovážnosť sem nepatrí. Nutná profesionalita a chladné jednanie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

odevné zameranie je výhodou

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

pozornosť, cit pre detaily, všeobecný rozhľad v oblasti odevných výrobkov, spoľahlivosť a zodpovednosť,

Výrobná odevná spoločnosť s tradíciou od roku 1990, zaoberajúca sa produkciou pánskej a dámskej módy. Špecializuje sa na luxusnú, malosériovú a mierenkovú výrobu určenú predovšetkým na export do širokého spektra krajín EU.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 1793409  Dátum zverejnenia: 22.7.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 600 EUR/mesiac, plat podľa preukázaných schopností