Nákupca

Klauke Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Nábrežie Oravy 2711, 026 01 Dolný Kubín-Mokraď
1 360 EUR/mesiacOd 1360 € / brutto. Finálna mzda bude stanovená s prihliadnutím na skúsenosti a prax kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Sledovanie materiálových potrieb a vystavovanie nákupných objednávok (materiály, náhradné diely, kancelárske potreby, transport a iné služby)
• Sledovanie a zabezpečenie včasnosti dodávok a komunikácia s dodávateľmi
• Sledovanie a udržiavanie optimálnej výšky skladu
• Vedenie a kontrola dokumentácie (dodacie listy, CMR, faktúry, certifikáty, INTRASTAT)
• Hodnotenie dodávateľov
• Úprava nastavení v informačnom systéme
• Spolupráca pri vyhľadávaní nových dodávateľov a znižovaní nákladov
• Spolupráca na reklamáciách s oddelením kvality

• Príjemné pracovné prostredie
• Príspevok na dopravu
• 13 plat podľa hospodárskeho výsledku spoločnosti
• Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
• Dochádzkový bonus
• Firemné akcie pre zamestnancov a ich deti
• Vzdelávanie, školenia
• Odmeňovanie za odpracované roky
• Zaujímavá práca v prosperujúcej a rýchlo sa rozvíjajúcej medzinárodnej spoločnosti

• Ukončené úplné SŠ vzdelanie – ekonomického alebo technického smeru
• Anglický jazyk – pokročilý
• Znalosti MS Office
• Znalosť SAPu výhodou
• Pracovné skúsenosti na pozícii Nákupcu výhodou
• Znalosť základných colných postupov, predpisov a Incoterms výhodou
• Komunikačné schopnosti, organizačný talent, asertivita
• Chuť pracovať

Podnikové stravovanie
Vzdelávacie kurzy, školenia
Stravné lístky/príspevok na stravovanie
Bonusy/prémia
Príspevok na dopravu
Príspevok na dôchodkové/životné pripoistenie
Kafetéria

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
INCOTERMS2010 - Základy
INCOTERMS2020 - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť Klauke Slovakia, člen americkej korporácie Emerson, je popredným výrobcom spojovacích prvkov, dodávajúci ukončovacie prvky, konektory, izolačné návleky, káblové zväzky, zostavy káblových zväzkov a aplikačné náradie zákazníkom po celom svete. Okruh zákazníkov Klauke Slovakia sa neustále rozrastá a v súčasnosti medzi nich patria viacerí poprední výrobcovia z oblasti bielej techniky, záhradnej techniky a automotive.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Simona Senková
E-mail: poslať životopis