Inžinier kvality

Klauke Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Nábrežie Oravy 2711, 026 01 Dolný Kubín-Mokraď
1 675 EUR/mesiacOd 1675 € / brutto. Finálna mzda bude stanovená s prihliadnutím na skúsenosti a prax kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Udržiavanie dokumentácie v súlade s ISO 9001, IATF 16949 a ISO 14001.
• Udržiavanie výrobnej a sprievodnej dokumentácie k existujúcim a novým výrobkom, vrátane zavedenia zmien a odchýlok.
• Vystavovanie schvaľovacej dokumentácie na existujúce produkty a podpora pri vystavovaní schvaľovacej dokumentácie pri nových produktov.
• Riešenie reklamácií od ich prijatia až po uzatvorenie: prijatie reklamácie, vyžiadanie podkladov/vzoriek od zákazníka, určenie riešiteľského tímu, analýza a vyhodnotenie reklamácií, prijatie okamžitých, nápravných a preventívnych opatrení, kontrola účinnosti opatrení, uzatvorenie reklamácie.
• Vykonávanie interných auditov systému/procesu/produktu podľa plánu auditov v súlade so smernicou.
• Zákaznícke audity

• Príjemné pracovné prostredie
• Príspevok na dopravu
• 13 plat podľa hospodárskeho výsledku spoločnosti
• Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
• Dochádzkový bonus
• Firemné akcie pre zamestnancov a ich deti
• Vzdelávanie, školenia
• Odmeňovanie za odpracované roky
• Zaujímavá práca v prosperujúcej a rýchlo sa rozvíjajúcej medzinárodnej spoločnosti

• anglický jazyk - komunikatívna úroveň
• prax na obdobnej pozícii minimálne 3 roky
• znalosť ISO štandardov
• znalosť nástrojov manažmentu kvality
• znalosť systémov uvoľňovania výrobkov
• skúsenosti s auditovaním systému/procesu/výrobku
• osobnosť s dobrými pracovnými návykmi, samostatnosť, zodpovednosť

Podnikové stravovanie
Vzdelávacie kurzy, školenia
Stravné lístky/príspevok na stravovanie
Bonusy/prémia
Príspevok na dopravu
Príspevok na dôchodkové/životné pripoistenie
Kafetéria

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
ISO 9001 - Pokročilý
ISO TS 16949 - Pokročilý
ISO 14001 Environmental management systems - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

Spoločnosť Klauke Slovakia, člen americkej korporácie Emerson, je popredným výrobcom spojovacích prvkov, dodávajúci ukončovacie prvky, konektory, izolačné návleky, káblové zväzky, zostavy káblových zväzkov a aplikačné náradie zákazníkom po celom svete. Okruh zákazníkov Klauke Slovakia sa neustále rozrastá a v súčasnosti medzi nich patria viacerí poprední výrobcovia z oblasti bielej techniky, záhradnej techniky a automotive.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Simona Senková
E-mail: poslať životopis