Nákupca

Klauke Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Dolný Kubín
Termín nástupu
Dohodou
1 000 - 1 200 EUR/mesiacFinálna mzda bude stanovená s prihliadnutím na skúsenosti a prax.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

•Sledovanie materiálových potrieb a vystavovanie nákupných objednávok (materiály, náhradné diely, kancelárske potreby, transport a iné služby …atď.)
•Sledovanie a zabezpečenie včasnosti dodávok a komunikácia s dodávateľmi
•Sledovanie a udržiavanie optimálnej výšky skladu
•Vedenie a kontrola dokumentácie (dodacie listy, CMR, faktúry, certifikáty, INTRASTAT)
•Hodnotenie dodávateľov
•Úprava nastavení v informačnom systéme
•Spolupráca pri vyhľadávaní nových dodávateľov a znižovaní nákladov
•Spolupráca na reklamáciách s oddelením kvality

• Flexibilný pracovný čas
• Zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti a príjemné pracovné prostredie
• 13. plat podľa hospodárskeho výsledku spoločnosti
• Program výmeny zamestnancov s materskou spoločnosťou v Nemecku
• Príspevok na DDS
• Dochádzkový bonus do výšky 350 €
• Príspevok na dopravu
• Firemné akcie pre zamestnancov
• Gastrokarty - hodnota stravnej jednotky je 4 €
• Finančný bonus za odporučenie nového zamestnanca
• Tréningy, vzdelávanie a rôzne školenia

Pokiaľ Vás naša pracovná ponuka zaujala, pošlite prosím svoj životopis v slovenskom aj anglickom jazyku.

POZÝVAŤ BUDEME LEN VYBRATÝCH uchádzačov spĺňajúcich požiadavky. Za porozumenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
SAP - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

•Ukončené úplné SŠ vzdelanie – ekonomického alebo technického smeru
•Anglický jazyk – stredne pokročilý
•Znalosti MS Office
•Znalosť SAPu výhodou
•Pracovné skúsenosti na pozícii Nákupcu výhodou
•Znalosť základných colných postupov, predpisov a Incoterms výhodou
•Komunikačné schopnosti, organizačný talent, asertivita
•Chuť pracovať

Spoločnosť Klauke Slovakia, člen americkej korporácie Emerson, je popredným výrobcom spojovacích prvkov, dodávajúci ukončovacie prvky, konektory, izolačné návleky, káblové zväzky, zostavy káblových zväzkov a aplikačné náradie zákazníkom po celom svete. Okruh zákazníkov Klauke Slovakia sa neustále rozrastá a v súčasnosti medzi nich patria viacerí poprední výrobcovia z oblasti bielej techniky, záhradnej techniky a automotive.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Marta Michalicová
E-mail: poslať životopis
ID: 2842559  Dátum zverejnenia: 25.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac