Operátor krimpovacieho automatu - Gelnica

Klauke Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Gelnica
Termín nástupu
Dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Klauke Slovakia, člen americkej korporácie Textron, je popredným výrobcom spojovacích prvkov dodávajúci ukončovacie prvky, konektory, izolačné návleky, káblové zväzky, zostavy káblových zväzkov a aplikačné náradie zákazníkom po celom svete. Okruh zákazníkov Klauke Slovakia sa neustále rozrastá a v súčasnosti medzi nich patria viacerí poprední výrobcovia z oblasti bielej techniky, záhradnej techniky a automotive.

Spoločnosť sídli v Dolnom Kubíne a v súvislosti s pokračujúcim rastom hľadáme motivovaných kolegov a kolegyne v našej novej prevádzke v Gelnici.

Náplň práce:
•Sekanie a odizolovanie káblov
•Krimpovanie/lisovanie konektorov na kábel
•Nastavenie a obsluha krimpovacieho automatu
•Nastavenie a obsluha krimpovacieho lisu
•Vykonávanie kontroly vyrobených kusov dostupnými meradlami
•Zodpovednosť za splnenie mesačného plánu výroby
•Zodpovednosť za požadovanú kvalitu výrobkov
•Práca na 2 zmeny (37,5hod/týždeň, ½hod.prestávka na obed), príležitostné nočné zmeny

- Zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- Vzdelávanie, školenia
- Firemné akcie
- Program výmeny zamestnancov s materskou spoločnosťou v Nemecku
- Dochádzkový bonus
- Príspevok na dopravu
- Mesačné príspevky na doplnkové dôchodkové sporenie

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám prosím svoj životopis. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov o prácu. Pravdepodobný termín pohovorov: prvá polovica decembra 2016.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy

•Stredoškolské vzdelanie technického smeru – strojárske alebo elektrotechnické
•Min. 1-ročná prax na pozícii operátor strojov a zariadení výhodou
•Prax s obsluhou krimpovacieho stroja výhodou
•Skúsenosť práce s káblovými zväzkami výhodou
•Technické myslenie a manuálna zručnosť
•Samostatnosť, zodpovednosť, pracovitosť

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Nábrežie Oravy 2711
026 01 Dolný Kubín
www.klauke.com

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Simona Matúšová
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2823684   Dátum zverejnenia: 23.11.2016