Absolventská prax na oddelení logistiky

Klauke Slovakia s.r.o.

Miesto práce
okres Dolný Kubín
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), internship, stáž
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Aktuálny príspevok na vykonávanie absolventskej praxe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného absolventa, ktorému ponúkame možnosť získať skúsenosti prostredníctvom absolventskej praxe na obdobie 6 mesiacov v prostredí medzinárodnej výrobnej spoločnosti na oddelení logistiky: spracovanie podkladov a dokumentov pre oddelenie logistiky, administrácia objednávok, dodacích listov a faktúr na danom oddelení, práca s interným informačným systémom spoločnosti

  • Rozsah práce: 20h/týž. po dobu 6 mesiacov
  • Viac informácií o všeobecných podmienkach absolventskej praxe získate priamo na UPSVaR u Vašej kontaktnej osoby, alebo na stránke UPSVaR.

  • Zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti
  • Vzdelávanie, školenia
  • Firemné akcie
  • Program výmeny zamestnancov s materskou spoločnosťou v Nemecku
  • Dochádzkový bonus
  • Príspevok na dopravu
  • Príjemný kolektív kolegov
  • Mesačné príspevky na doplnkové dôchodkové sporenie

Pokiaľ Vás ponuka zaujala, pošlite prosím svoj štrukturovaný životopis v slovenskom jazyku na uvedenú kontaktnú adresu.

POZÝVAŤ BUDEME LEN VYBRATÝCH uchádzačov spĺňajúcich požiadavky. Za porozumenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

•VŠ alebo SŠ vzdelanie ekonomického smeru
•Znalosť MS Office
•Anglický jazyk – aktívne
•Kladný vzťah k administratívnej práci
•Komunikatívnosť

Ďalšie požiadavky v zmysle § 51 Zákona o službách zamestnanosti:
  • vek do 26 rokov
  • ukončená denná forma štúdia pred menej ako dvomi rokmi -evidovaný/á na ÚPSVaR v Dolnom Kubíne po dobu minimálne jeden mesiac (trvalý pobyt v okrese Dolný Kubín)
  • pred zaradením do evidencie uchádzačov o zamestnanie nemal/a pravidelne platené zamestnanie (§8 ods. 1 písm. a) zákona o službách zamestnanosti).

Spoločnosť Klauke Slovakia, člen americkej korporácie Emerson, je popredným výrobcom spojovacích prvkov, dodávajúci ukončovacie prvky, konektory, izolačné návleky, káblové zväzky, zostavy káblových zväzkov a aplikačné náradie zákazníkom po celom svete. Okruh zákazníkov Klauke Slovakia sa neustále rozrastá a v súčasnosti medzi nich patria viacerí poprední výrobcovia z oblasti bielej techniky, záhradnej techniky a automotive.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Simona Senková
E-mail: poslať životopis
ID: 2679012  Dátum zverejnenia: 11.12.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Aktuálny príspevok na vykonávanie absolventskej praxe