Nástrojár

Klauke Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Dolný Kubín
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Práca na obrábacích strojoch (fréza, sústruh, brúska na plocho)
• Kompletovanie , údržba opravy strižných nástrojov
• Brúsenie strižných častí nástrojov
• Výroba a kompletovanie prípravkov
• Ručné opracovanie materiálov,
• Výroba prototypov

- Zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- Vzdelávanie, školenia
- Firemné akcie
- Program výmeny zamestnancov s materskou spoločnosťou v Nemecku
- Dochádzkový bonus
- Príspevok na dopravu
- Príjemný kolektív kolegov
- Mesačné príspevky na doplnkové dôchodkové sporenie

Pokiaľ Vás ponuka zaujala, pošlite prosím svoj štrukturovaný životopis na uvedenú kontaktnú adresu.

POZÝVAŤ BUDEME LEN VYBRATÝCH UCHÁDZAČOV SPĹŇAJÚCICH POŽIADAVKY. ZA POROZUMENIE ĎAKUJEME.

Vaše osobné údaje budú spracované v súlade so Zákonom č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení zákona č. 84/2014 Z. z. v Databáze uchádzačov o zamestnanie spoločnosti Klauke Slovakia s.r.o. Po uplynutí doby 1 roku budú Vaše osobné údaje náležite zlikvidované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

Nástrojár
2

•Stredoškolské vzdelanie - strojárske
•Prax na danej pozícii min. 2 roky
•Schopnosť čítať technické výkresy
•Manuálna zručnosť
•Technické myslenie

Klauke Slovakia, člen americkej korporácie Textron, je popredným výrobcom spojovacích prvkov dodávajúci ukončovacie prvky, konektory, izolačné návleky, káblové zväzky, zostavy káblových zväzkov a aplikačné náradie zákazníkom po celom svete. Okruh zákazníkov Klauke Slovakia sa neustále rozrastá a v súčasnosti medzi nich patria viacerí poprední výrobcovia z oblasti bielej techniky, záhradnej techniky a automotive.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Nábrežie Oravy 2711
026 01 Dolný Kubín
www.klauke.com

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Simona Matúšová
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2332065   Dátum zverejnenia: 21.11.2016