Koordinátor predaja a marketingu

Klauke Slovakia s.r.o.

Miesto práce
okres Dolný Kubín
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zabezpečuje podporu a rozvoj obchodnej stratégie spoločnosti
• Zabezpečovanie obchodnej agendy organizácie a jej koordinácie s ostatnými úsekmi činností /technické oddelenie, logistika/
• Vykonávanie prieskumu a analýz trhu a navrhovanie obchodných opatrení
• Zodpovednosť za rozvoj obchodu, vyhľadávanie nových obchodných príležitostí
• Zhodnocuje potreby zákazníkov a pracuje s internými zdrojmi tak, aby vytváral vhodné riešenia k udržaniu a zvýšeniu zisku
• Komunikácia s klientmi a zákazníkmi, obchodné rokovania, vyjednávanie s obchodnými partnermi
• Poskytovanie špecializovaných informácií o charakteristikách a funkciách výrobkov a tovaru.Praktické predvádzanie tovaru a výrobkov zákazníkom
• Zabezpečuje podporu pre projektový manažment (identifikácia, zaznamenávanie a manažovanie projektov)
• Marketingové aktivity
• Príprava všetkých relevatných reportov

• Príjemné pracovné prostredie
• Príspevok na dopravu
• 13 plat podľa hospodárskeho výsledku spoločnosti
• Program výmeny zamestnancov s materskou spoločnosťou v Nemecku
• Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
• Dochádzkový bonus
• Firemné akcie pre zamestnancov a ich deti
• Gastrolístky
• Vzdelávanie, školenia
• Odmeňovanie za odpracované roky
• Zaujímavá práca v prosperujúcej a rýchlo sa rozvíjajúcej medzinárodnej spoločnosti

Pokiaľ Vás ponuka zaujala, pošlite prosím svoj štrukturovaný životopis v slovenskom a anglickom jazyku na uvedenú kontaktnú adresu.

Vzhľadom na veľké množstvo uchádzačov, budeme ODPOVEDAŤ LEN VYBRANÝM UCHÁDZAČOM SPĹŇAJÚCIM POŽIADAVKY pracovnej pozície. Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomický / Technický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

• Vysokoškolské vzdelanie technického / ekonomického smeru,
• Skúsenosť na obdobnej pozícii výhodou
• Nevyhnutnosťou je anglický jazyk, za výhodu je považovaná znalosť nemeckého jazyka
• Aktívny vodič
• Dobrá znalosť trhu
• Schopnosť pracovať samostatne a proaktívne
• Výborné organizačné a komunikačné schopnosti, time manažment
• Samostatnosť, zodpovednosť

Spoločnosť Klauke Slovakia, člen americkej korporácie Emerson, je popredným výrobcom spojovacích prvkov, dodávajúci ukončovacie prvky, konektory, izolačné návleky, káblové zväzky, zostavy káblových zväzkov a aplikačné náradie zákazníkom po celom svete. Okruh zákazníkov Klauke Slovakia sa neustále rozrastá a v súčasnosti medzi nich patria viacerí poprední výrobcovia z oblasti bielej techniky, záhradnej techniky a automotive.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Simona Senková
E-mail: poslať životopis
ID: 2226458  Dátum zverejnenia: 1.3.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou