Manažér kvality

Kláštorná s.r.o.

Staničná 499, 038 43 Kláštor pod Znievom, okres Martin, okres Turčianske Teplice
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

*implementácia a zlepšovanie systému manažérstva bezpečnosti potravín v zmysle normy IFS- vedúci tímu pre bezpečnosť potravín
*sledovanie a vyhodnocovanie výsledkov fyzikálnych, chemických a mikrobiologických rozborov
*prijímanie nápravných a preventívnych opatrení
*vývoj nových výrobkov
*sledovanie a aplikácia legislatívnych zmien v danej oblasti
*označovanie výrobkov v súlade s platnou legislatívou
*evidencia a vyhodnocovanie reklamácií
*správca riadenej dokumentácie
*monitoring a starostlivosť o zdroje minerálnych vôd
*školenie pracovníkov v oblasti hygieny a systému HACCP
*komunikácia s obchodnými reťazcami v rámci plnenia privátnych značiek,komunikácia s obchodným oddelením o možnostiach plnenia výrobkov,komunikácia s pracovnou zdravotnou službou, kontrolnými orgánmi a dodávateľmi surovín
*chod a zásobovanie laboratória

Informácie o výberovom konaní

Telefonicky kontaktujeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Hygiena a bezpečnosť potravín

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

* vedomosti v oblasti manažmentu kvality, bezpečnosti a hygieny potravín
* laboratórne zručnosti
* samostatnosť, zodpovednosť, odolnosť voči stresu, komunikačné a prezentačné schopnosti

Výrobná a obchodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti FMCG, ktorej hlavnou činnosťou je výroba a predaj prírodnej minerálnej vody Kláštorná v rámci retailu i HoReCa a zastupovanie niekoľkých iných brandov z oblasti FMCG v rámci slovenského trhu

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1835958  Dátum zverejnenia: 15.8.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou