Pracovník referátu priamych platieb

KLAS, s.r.o.

Miesto práce
okres Lučenec
Termín nástupu
20.02.2017
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Administratívne úkony spojené s tvorbou a odovzdávaním žiadostí o dotáciu pre hospodárske zvieratá a obhospodarovanú poľnohospodársku plochu pre PPA
- Vedenie predpísanej evidencie pre potreby PPA SR v zmysle príslušných predpisov
- Sledovanie Registra poľnohospodárskych produkčných plôch (LPIS), aktualizácia hraníc produkčných blokov a/alebo ich dielov.
- Príprava podkladov, dokumentov a formulárov súvisiacich s viacročnými záväzkami v oblasti finančných nástrojov jednotlivých opatrení rozvoja vidieka, ich administrácia a kontrola.
- Sledovanie stavov hospodárskych zvierat v rámci Centrálnej evidencie hospodárskych zvierat v spolupráci s jednotlivými prevádzkami. Vypracovanie reportu kontroly stavu zvierat.
- Odpadové hospodárstvo – evidencia a manažment odvozu odpadov
- Komunikácia s úradmi životného prostredia.

• práca v stabilnej spoločnosti
• zaujímavá a dynamická práca
• možnosť sebarealizácie a odborného rastu

V prípade, že Vás uvedená pracovná ponuka zaujala, zašlite prosím štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku na uvedené kontaktné adresy našej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

poľnohospodárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zodpovednosť, dôslednosť, samostatnosť, komunikatívnosť, flexibilita,

Spoločnosť pôsobí na území stredného Slovenska so zameraním na rastlinnú a živočíšnu výrobu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2904170  Dátum zverejnenia: 23.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou