Žeriavnik

KLARTEC, spol. s r.o.

Miesto práce
Malženice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Na pracovnú zmluvu: od 850,00 Eur brutto + odmeny ; Na živnosť: 7,50 Eur/hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme žeriavnika na prácu s koľajovým portálovým žeriavom MB110 a MB1645 (žeriavnícky preukaz Aa). Ideálny uchádzač je ten, ktorý má skúsenosť s prácou na žeriave pri betonáži prefabrikátov, pri zaformovaní a odformovaní hotových výrobkov a ich manipulácii pri nakládke na kamióny. Nie je to podmienka, je to výhoda. Výhodou sú aj skúsenosti s VZV (motorový do 5t), viazačský preukaz.
Ide o prácu v našej prevádzke vo výrobni prefabrikátov v Malženiciach.
Prípadné preškolenie pre držiteľa žeriavnickeho preukazu zabezpečíme.

mesačné výkonnostné odmeny, 13. , 14. plat, stravné lístky

Prosíme aby svoje životopisy posielali len uchádzači, ktorí majú skúsenosti z požadovanej oblasti uvedenej v náplni práce a zároveň majú záujem na dlhodobejšej spolupráci.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Žeriavnický preukaz Aa - vežové žeriavy výložníkového typu a prax sú výhodou.
Zodpovednosť, ochota, dobrý zdravotný stav, samostatnosť.

Naša rodinná spoločnosť pôsobí na trhu stavebných výrobkov na Slovensku vyše 25 rokov. V portfóliu máme výrobu betónových stavebných materiálov - nádrže, zámkovú dlažbu, skruže, šachtové dná... www.klartec.sk; www.terrabella.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 946648  Dátum zverejnenia: 12.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Na pracovnú zmluvu: od 850,00 Eur brutto + odmeny ; Na živnosť: 7,50 Eur/hodina