Žeriavnik

KLARTEC, spol. s r.o.

Miesto práce
Malženice, Trnava
Termín nástupu
po dohode možné okamžite
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou, +výkonnostné odmeny, možné nadčasy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáte prácu v stabilnej firme na 12 mesiacov v roku, očakávate férové jednanie svojich nadriadených a výplatu na čas bez výnimky? Hľadáme žeriavnika na prácu s koľajovým portálovým žeriavom MB110 a MB1645 (žeriavnícky preukaz Aa). Ideálny uchádzač je ten, ktorý má skúsenosť s prácou na žeriave pri betonáži prefabrikátov, pri zaformovaní a odformovaní hotových výrobkov a ich manipulácii pri nakládke na kamióny. Nie je to podmienka. Ide o prácu v našej prevádzke vo výrobni prefabrikátov v Malženiciach.
Prípadné preškolenie pre držiteľa žeriavnickeho preukazu zabezpečíme.

mesačné výkonnostné odmeny, 13. príp. 14. plat, stravné lístky

Prosíme aby svoje životopisy posielali len uchádzači, ktorí majú skúsenosti z požadovanej oblasti uvedenej v náplni práce a zároveň majú záujem na dlhodobejšej spolupráci.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Naša rodinná spoločnosť pôsobí na trhu stavebných výrobkov na Slovensku vyše 17 rokov. V portfóliu máme výrobu betónových stavebných materiálov - nádrže, zámkové dlažby, skruže, šachtové dná... www.klartec.sk; www.terrabella.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Mikovíniho 8
917 01 Trnava
ID: 946648   Dátum zverejnenia: 19.10.2016