Armovač - železiar, betonár

KLARTEC, spol. s r.o.

Miesto práce
Malženice, Trnavský kraj, okres Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
po dohode možné okamžite
Mzdové podmienky (brutto)
hodinová mzda + výkonnostné odmeny + nadčasy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. Strihanie, ohýbanie a viazanie stavebnej ocele,
2. Debnenie dielcov, betonáž prefabrikátov, odformovanie hotových výrobkov a ich úprava

Jedná sa o kumulovanú pracovnú pozíciu vo výrobni prefabrikátov v Malženiciach pri Trnave.

Hľadáte stabilitu v zavedenej a osvedčenej firme s dobrým menom? Túžite po férových podmienkach zamestnaní s odmenou odpovedajúcou Vašim schopnostiam? Nebojíte sa fyzickej manuálnej práce? Očakávate pevnú pracovnú dobu?
Toto je práca práve pre Vás!!!

Naviac ponúkame 13. plat, stravné lístky, mesačné výkonnostné odmeny, možné nadčasy

Jednozmenná prevádzka, začiatok pracovnej doby 6:30, základná pracovná doba 8 hodín.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

dopravné a vodohospodárske stavby

Vodičský preukaz

B

Manuálna zručnosť, dobrá fyzická kondícia, pracovitosť a disciplína, základné čítanie technických výkresov.

Naša rodinná spoločnosť pôsobí na trhu stavebných výrobkov na Slovensku vyše 25 rokov. V portfóliu máme výrobu betónových stavebných materiálov - nádrže, zámkovú dlažbu, skruže, šachtové dná... www.klartec.sk; www.terrabella.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2576415  Dátum zverejnenia: 21.7.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: hodinová mzda + výkonnostné odmeny + nadčasy