Operátor výroby betónových výrobkov, prefabrikátov

KLARTEC, spol. s r.o.

Miesto práce
Malženice
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
870 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Viazanie a strihanie stavebnej ocele, debnenie dielcov, betonáž prefabrikátov, odformovanie hotových výrobkov a ich úprava (čistenie a špárovanie). Znalosť čítania technických výkresov je výhodou. Čakáme na Vás vo výrobni prefabrikátov KLARTEC, spol. s r.o. v Malženiciach pri Trnave.

výkonnostné prémie, 13. plat, stravné lístky

Jedná sa o prácu pri výrobe betónových prefabrikátov a prefabrikovaných dielcov (železobetónové nádrže).
Skúsenosti výhodou.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

Stavebná výroba

Vodičský preukaz

B

Uprednostníme uchádzačov s praxou (skúsených železiarov). Nie je to podmienka.
Dobrá znalosť čítania technických výkresov je výhodou.
Požadujeme pracovitosť, zručnosť,
flexibilitu, vysokú mieru ochoty, lojálnosť.

Naša rodinná spoločnosť pôsobí na trhu stavebných výrobkov na Slovensku vyše 25 rokov. V portfóliu máme výrobu betónových stavebných materiálov - nádrže, zámkovú dlažbu, skruže, šachtové dná... www.klartec.sk; www.terrabella.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1975819  Dátum zverejnenia: 20.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 870 EUR/mesiac