Betonár-železiar vo výrobe prefabrikátov

KLARTEC, spol. s r.o.

Miesto práce
KLARTEC, spol. s r.o., prevádzka Malženice 365, Trnava
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
mzda dohodou +výkonnostné odmeny, 13. plat, možné nadčasy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáte rôznorodú prácu v stabilnej firme na 12 mesiacov v roku, očakávate férové jednanie svojich nadriadených a výplatu na čas bez výnimky? Ovládate alebo sa chcete naučiť viazanie a strihanie stavebnej ocele, debnenie dielcov, betonáž prefabrikátov, odformovanie hotových výrobkov a ich úpravu (čistenie a špárovanie)? Viete čítať výkresy? Potom toto je práce pre Vás! Čakáme na Vás vo výrobni prefabrikátov KLARTEC, spol. s r.o. v Malženiciach pri Trnave.

13. plat, výkonostné odmeny, osobné ohodnotenie, stravné lístky.

Informácie o výberovom konaní

Len pre záujemcov o dlhodobú spoluprácu.
Jedná sa o prácu pri výrobe betónových prefabrikátov a prefabrikovaných dielcov (železobetónové nádrže).
Skúsenosti výhodou.
Cez leto sobotné smeny.
Pokiaľ Vás nebudeme kontaktovať do 2 týždňov, neboli ste vybraní do výberového konania.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

Stavebná výroba

Uprednostníme uchádzačov s praxou (skúsených železiarov).
Dobrá znalosť čítania technických výkresov je výhodou.
Požadujeme pracovitosť, zručnosť,
flexibilitu, vysokú mieru ochoty, lojálnosť.

Naša rodinná spoločnosť pôsobí na trhu stavebných výrobkov na Slovensku vyše 17 rokov. V portfóliu máme výrobu betónových stavebných materiálov - nádrže, zámkové dlažby, skruže, šachtové dná... www.klartec.sk; www.terrabella.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Mikovíniho 8
917 01 Trnava
ID: 1975819   Dátum zverejnenia: 18.10.2016