Montážnik/montér prefabrikátov, betonár

KLARTEC, spol. s r.o.

Miesto práce
Malženice, okres Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
podľa dohody - možné ihneď, je ideálny čas pre zaškolenie
Mzdové podmienky (brutto)
podľa dohody a schopností, + cestovné a nadčasy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Montáže sú jednodenné aj viac denné, nadväzujúce na seba. Čo sa pri montáži robí? Vzájomne sa spájajú hotové prefabrikáty (nádrže) v teréne na stavbách na Slovensku a v Čechách. V čase, keď nie sú montáže, montážnik pracuje ako pracovník pri výrobe betónových dielcov: betonáž prefabrikátov, strihanie betonárskej ocele, ohýbanie a viazanie stavebnej ocele, debnenie dielcov, odformovanie hotových výrobkov a ich úprava vo výrobni prefabrikátov v Malženiciach pri Trnave, kde nový kolega absolvuje aj školenia a začiatočnícku prax.

13. plat, stravné lístky, cestovné náhrady, osobné ohodnotenie, výkonnostné odmeny, školenia.

V prípade Vášho záujmu o uvedenú pozíciu pošlite svoj životopis na [email protected]. Pozveme Vás do výberového konania, ktoré sa uskutoční podľa potreby.
Uchádzači, ktorým neodpíšeme, nepostúpili do výberového konania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

výroba pre stavebníctvo (dopravné a vodohospodárske stavby)

Vodičský preukaz

B, C, E

Vodičský preukaz sk. B, BE
Zručnosť, precíznosť
Lojalita, ochota, časová flexibilita

Naša rodinná spoločnosť pôsobí na trhu stavebných výrobkov na Slovensku vyše 25 rokov. V portfóliu máme výrobu betónových stavebných materiálov - nádrže, zámkovú dlažbu, skruže, šachtové dná... www.klartec.sk; www.terrabella.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1549868  Dátum zverejnenia: 19.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: podľa dohody a schopností, + cestovné a nadčasy