Obsluha vibrolisu betónových výrobkov a VZV

KLARTEC, spol. s r.o.

Miesto práce
Malženice 365, Trnavský kraj, okres Trnava
Termín nástupu
podľa dohody - možné ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Plat dohodou + výkon. odmeny, nadčasy, osobné ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Jedná sa o pracovnú pozíciu obsluhy stroja pri výrobe betónových výrobkov (skruže, kónusy, šachtové dná), kde je vhodná prax s VZV.
Výroba betónových stavebných výrobkov - práca s vibrolisovacím a miešacím zariadením, výrobnou linkou - výroba a manipulácia s výrobkami, kontrola kvality výrobkov vystupujúcich zo stroja a z formy, čistenie stroja, foriem a prevádzky po ukončení výroby, údržba a drobné opravy výrobných zariadení.
Pre manipuláciu s výrobkami sa používa VZV (trieda II, W1). Nestačí mať papiere, požadujeme skúsenosti.
Pre údržbu výrobných zariadení sú vhodné skúsenosti s elektrickým zapojením strojov - nie je podmienkou.

Osobné ohodnotenie, výkonnostné odmeny, 13. plat...

Informácie o výberovom konaní

Dobre ovládate stroje a chcete sa viacej uplaniť?
Alebo ste veľmi dobrý vozíčkár a chcete sa posunúť vo svojích znalosťach a dovednostiach, získať ďalšiu odbornosť?
Hľadáme práve Vás!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Výroba pre stavebníctvo

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- pracovitosť
- ochota
- lojalita
- čítanie výrobných výkresov
- práca na PC (základy)
- dobré ovládanie VZV

Naša rodinná spoločnosť pôsobí na trhu stavebných výrobkov na Slovensku vyše 25 rokov. V portfóliu máme výrobu betónových stavebných materiálov - nádrže, zámkovú dlažbu, skruže, šachtové dná... www.klartec.sk; www.terrabella.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1049501  Dátum zverejnenia: 24.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Plat dohodou + výkon. odmeny, nadčasy, osobné ohodnotenie