Vrchný čašník

KlaPe s.r.o.

Miesto práce
Pod Poliankou 302, 05942 Gerlachov, okres Poprad
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
plat bude upresnený na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

starostlivosť o klienta, obsluha klienta, zodpovednosť za čistotu a plynulý chod prevádzky, usmerňovanie zamestnancov na smene, zodpovednosť za tovar

zamestnanecké ubytovanie, možnosť využívania wellness služieb v čase voľna

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

kuchár - čašník

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

2

príjemné vystupovanie, zodpovednosť, precíznosť, chuť pracovať v príjemnom prostredí

Hotel Hubert Vital Resort je štvorhviezdičkový hotel vo Vysokých Tatrách, zameraný na slovenskú a zahraničnú klientelu. Hotel disponuje reštauráciou, kaviarňou, vinotékou, pekným detským kútikom, konferenčnou sálou. V hoteli sa nachádza wellness s vonkajším a vnútorným bazénom so slanou vodou, 3 druhy sáun, vírivá vaňa a rôzne iné služby.
V areáli sa nachádza koliba u Tinkera s ponukou slovenských špecialít, Gerlachovská chalupa, veľké detské ihrisko, vonkajší šach, vnútorné a vonkajšie tenisové kurty, mini golf, jazierko s kaplnkou, mini zoo.
Hotel sa môže popýšiť aj vlastnou cukrárňou.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2120961  Dátum zverejnenia: 27.5.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: plat bude upresnený na osobnom pohovore