Vodič ADR

KLACSKA, s.r.o.

Bratislavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
1450,- Eur priemerný hrubý mesačný príjem vrátne cestovných náhrad po úplnom zaškolení (max.3 mesiace), ďaľší platový postup podľa stanovených kritérií na základe indviduálneho výkonu. Hrubá základná mzda minimálne 770,-Eur.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

tuzemská a medzinárodná preprava ADR cisternami na strediskách Senec, Nitra, Prešov

Zázemie stabilného zamestnávateľa. Náklady na periodické školenia a ďaľšie vzdelávanie znáša zamestnávateľ. Bezplatné preventívne lekárske prehliadky a psychotesty. Práca s technikou špičkovej úrovne.

Sme stabilný zamestnávateľ, pôsobiaci na Slovensku od roku 1994. Dodržiavanie právnych predpisov, bezpečnosti, osobitne sociálnej a pracovno-právnej legislatívy považujeme za samozrejmosť. Sľuby a záväzky voči zákazníkom a naším pracovníkom nielen deklarujeme, ale predovšetkým plníme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

A, B, C, D, E

Počet rokov praxe

3

zrelá osobnosť , morálna bezúhonnosť , odolnosť voči stresu , zodpovednosť, pedantnosť , orientácia na zákazníka, schopnosť pracovať v smennej prevádzke aj v noci

Slovenská spoločnosť so zahraničnou účasťou zaoberajúca sa prepravou pohonných hmôt prevažne na území SR.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2436120  Dátum zverejnenia: 13.9.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1450,- Eur priemerný hrubý mesačný príjem vrátne cestovných náhrad po úplnom zaškolení (max.3 mesiace), ďaľší platový postup podľa stanovených kritérií na základe indviduálneho výkonu. Hrubá základná mzda minimálne 770,-Eur.