Vodič ADR

KLACSKA, s.r.o.

Miesto práce
stredisko Senec, stredisko Nitra,
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
základný plat (vrátane príplatkov a odmien) pri nástupe cca 900 Eur + tuzemské a zahraničné diety

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

tuzemská a medzinárodná preprava ADR cisternami (prevažne na území SR)

Zázemie stabilného zamestnávateľa. Preplácanie potrebných povinných školení ADR, lekárskych prehliadok a psychotestov. Práca s technikou špičkovej úrovne.

Sme stabilný zamestnávateľ, pôsobiaci na Slovensku od roku 1994. Dodržiavanie právnych predpisov, bezpečnosti, osobitne sociálnej a pracovno-právnej legislatívy považujeme za samozrejmosť. Sľuby a záväzky voči zákazníkom a naším pracovníkom nielen deklarujeme, ale predovšetkých plníme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

A, B, C, D, E

Počet rokov praxe

3

zrelá osobnosť , morálna bezúhonnosť , odolnosť voči stresu , zodpovednosť, pedantnosť , orientácia na zákazníka, schopnosť pracovať v smennej prevádzke aj v noci

Slovenská spoločnosť so zahraničnou účasťou zaoberajúca sa prepravou minerálnych olejov prevažne na území SR.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Šamorínska 39A
90301 Senec

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 2436120   Dátum zverejnenia: 25.11.2016