Technik správy pre flotilu nákladných vozidiel

KLACSKA, s.r.o.

Miesto práce
okres Senec
Termín nástupu
dohodou, možné i ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Správa a vedenie databázy vozového parku a dohľad nad požadovaným technickým stavom vozidiel
- Plánovanie periodických servisných kontrol a evidencia vykonaných úkonoch
- Operatívne zabezpečovanie potrebných servisných úkonov v rámci siete zmluvných servisných organizácií
- Kontrola nákladov
- Kontrola vybavenosti vozidiel povinnou výbavou
- Vedenie a správa databázy vodičov, vrátane koordinácie periodických prehliadok a povinných školení
- V malej miere úkony, súvisiace so správou vlastného areálu
- Dohľad nad dodržiavaním základných pravidiel bezpečnosti pri práci

- Prácu v stabilnej spoločnosti so zahraničnou majetkovou účasťou s korektným prístupom k zamestnancom a veľmi dobrou pracovnou atmosférou
- Zaujímavé platové ohodnotenie
- Úvodné zaškolenie, možnosť ďalšieho vzdelávania a odborného rastu
- Moderný a kvalitný vozový park
- Bezproblémové vzťahy s obchodnými partnermi

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

- Skúsenosť v správe a údržbe vozového parku, ideálne v oblasti ADR prepráv, resp. prepráv v cisternách
- Ideálne skúsenosť aj v oblasti bezpečnosti pri práci v doprave, resp. petrochémii
- Pozitívny vzťah k elektronike vítaný
- Vyrovnaná a vyzretá osobnosť so schopnosťou zvládať stres
- Veľmi dobré komunikačné schopnosti
- Vysoká miera spoľahlivosti a zodpovednosti
- Ideálne s bydliskom v okolí Senca

Slovenská spoločnosť so zahraničnou účasťou zaoberajúca sa prepravou pohonných hmôt prevažne na území SR.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1858557  Dátum zverejnenia: 5.9.2014