Farmaceut/Farm laborant- Výpomoc do lekárne-Poprad

KKRE prvá správcovská, s.r.o.

Miesto práce
Poprad
Termín nástupu
DOHODOU
Od 5,5 EUR/hod.výška mzdy závisí od skúseností uchádzača + príplatky za nadčas, víkendy, prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pridajte sa k nám a pomáhajte spolu s nami - PROFESIONÁLNE, ODBORNE a ĽUDSKY.

Čo bude náplňou Vašej práce?

• pripravovať lieky podľa lekárskeho predpisu alebo žiadanky
• vydávať lieky na lekársky predpis, voľno predajné lieky, a doplnkový sortiment lekárne v súlade s platnou legislatívou
• zabezpečiť expedíciu liekov, riešiť inkompatibility, interakcie, kontrolu dávkovania liekov
• poskytovať odborné poradenstvo klientom s cieľom poučiť ich o dodržiavaní liečebného režimu, ale aj o prevencii pri predchádzaní ochorení
• zabezpečiť kontrolu kvality liečiv, príjmu liekov a surovín do skladovej evidencie v súlade so smernicami zamestnávateľa
• kontrolovať správnosť uloženia a uskladnenia liekov a zdravotníckeho materiálu
• pomáhať pri spracovaní receptov pre zdravotné poisťovne
• štandardné pracovné činnosti, ktoré sú súčasťou zodpovedností farmaceuta pri vykonávaní a poskytovaní lekárenskej starostlivosti

*Dôležitá informácia: Franchisingový podnik - lekáreň je prevádzkovaná samostatne, na vlastný účet, na základe udeleného Franchisingu *

• uhradíme za vás poplatok do stavovskej komory vo výške 50% z daného poplatku
• ponúkame ústretový prístup pri nastavovaní pracovných zmien
• práca v príjemnom kolektíve s rodinnou atmosférou
• možnosť využívať zamestnanecké zľavy v lekárni
• odborné školenia ( v rámci siete BENU )
• zaujímavé motivačné súťaže
• Multisport karta
• poskytneme Vám pracovný odev a obuv (60 €)
• poskytneme Vám náborový príspevok, ak nám odporučíte nového kolegu ( 150 - 350 €)
• naše lekárne sú situované v modernom prostredí obchodných centier

Ste absolvent? Nevadí... V našich lekárňach dávame priestor nielen skúseným zamestnancom ale aj čerstvým absolventom.

Ak sme si získali Vašu pozornosť, neváhajte nám poslať Váš životopis. Všetky životopisy budú starostlivo zvážené . Ďakujeme Vám za prejavenú dôveru.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Farmácia

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• dobré komunikačné schopnosti
• proaktívny prístup ku klientovi
• tímový hráč
• flexibilita a schopnosť vedieť reagovať na zmeny
• záujem o odborné vzdelávanie
• a najdôležitejšia ingrediencia - ľudskosť a empatia

centrála verejných lekárni

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Dominika Vokalikova
E-mail: poslať životopis
ID: 4710162  Dátum zverejnenia: 19.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 5,5 EUR/hod.