Junior účtovník/účtovníčka

KK Company, a.s.

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej spoločnosti KK Company, a.s. prijmeme účtovníka/účtovníčku s praxou minimálne 1 rok na účtovnom oddelení.

Ako účtovník/účtovníčka budeš účtovať v programe Kros Omega a evidovať pracovné pomery v programe Kros Olymp.

Medzi tvoje úlohy bude patriť :

  • Vedenie a spracovanie podvojného účtovníctva v súlade s platnou legislatívou.
  • Účtovanie došlých faktúr a ich kontrola po formálnej stránke.
  • Vystavovanie faktúr.
  • Spracovanie reportov z účtovníctva pre vedenie spoločnosti.
  • Personálna administratíva ako je prihlasovanie/odhlasovanie zamestnancov v SP a ZP, príprava zmlúv a dohôd pre zamestnancov, dochádzka a pod.
  • Administratívne činnosti.

  • Služobný telefón a laptop.
  • Možnosť dohodnúť variabilný pracovný čas.
  • Možnosť občasnej práce z domu po vzájomnej dohode.
  • Vzdelávanie a online školenia sú samozrejmosťou.
  • Získanie odbornej praxe v obore.
  • Práca pre stabilnú spoločnosť.

Svoje životopisy posielajte prostredníctvom e-mailu na uvedenú adresu [email protected]. Kontaktovať budeme telefonicky len vybraných kandidátov, za porozumenie Vám ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
KROS Olymp - Pokročilý
KROS Omega - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1 rok

Počet rokov praxe

1

  • Minimálne 1 ročné skúsenosti s podvojným účtovníctvom.
  • Orientácia v účtovných a daňových predpisoch.
  • Chuť vzdelávať sa.
  • Samostatnosť, zodpovednosť, presnosť, flexibilita, pracovitosť.
  • Logické myslenie.

Spoločnosť KK Company, a.s. pôsobí na trhu od roku 1993. Momentálne sa okrem iného primárne venuje správe, kúpe, predaju, a výstavbe nehnuteľností na Slovensku a v Chorvátsku.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4798366  Dátum zverejnenia: 3.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac