Predajca v školskom bufete a pomocná sila v kuchyni (jedna prac.pozícia)

kj services, s. r. o.

Miesto práce
Pekníkova 6, Bratislava
Termín nástupu
21.08.2017
Ponúkaný plat (brutto)
700 + odmeňovanie + ročná odmena

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predajca v bufete v otváracích časoch bufetu (počas školských prestávok) :
- vyrába domáce produkty ako bagety, snacky, domáce koláče, toasty ... a predáva v určitom čase v rámci jedálne školy v bufete.

Pomocná sila v kuchyni
- pomocné práce v kuchyni,udržiavanie čistoty v priestoroch kuchyne, prvotná príprava jedál podľa pokynu kuchára

nástup do práce 06:30-07:00

jedná sa o jednu pracovnú pozíciu

80 dní platenej dovolenky v rámci všetkých školských prázdnin, bezplatné stravovanie, víkendový pobyt pre rodinu 3dni raz ročne, firemný výlet na konci školského roka, vianočný večierok, lístky do divadla grátis,

Vybraným uchádzačom bude zaslaná osobná pozvánka mailom na základe vyhodnotenia zaslaných životopisov. Následne sa bude konať osobný pohovor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.7.2017 (ostáva ešte 7 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

gastronómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

zodpovednosť, pedantnosť, komunikatívnosť, pozitívny prístup k práci, príjemné vystupovanie, zvládanie stresových situácií, čistotnosť, práca koníčkom

Prevádzkovanie výdajne stravy v súkromnej školskej jedálni na škole so zahraničnými študentami rôznych vekových kategórií

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

kj services, s.r.o.
Pekníkova 6
841 02 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Michal Kružic
Tel.: 0915802011
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 3123585   Dátum zverejnenia: 17.7.2017