Manažér pre regionálne produkty

KIRA n.o.

Miesto práce
Trnava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
900 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vyhľadávanie lokálnych (regionálnych) producentov z územia Trnavského kraja a vedenie kontaktnej databázy,
- príprava a implementácia marketingového plánu na podporu prezentácie lokálnych (regionálnych) producentov z Trnavského kraja,
- vyhľadávanie nových distribučných ciest pre lokálnych (regionálnych) producentov z územia Trnavského kraja,
- príprava a aktualizácia centrálneho webového portálu a profilov na sociálnych sieťach na prezentáciu lokálnych (regionálnych) producentov z Trnavského kraja,
- organizovanie prezentačných, vzdelávacích a koordinačných stretnutí lokálnych (regionálnych) producentov z územia Trnavského kraja,
- vytváranie a udržiavanie partnerstiev pre podporu siete lokálnych (regionálnych) producentov z územia Trnavského kraja
- vykonávanie všetkých ďalších úloh, ktoré súvisia s danou oblasťou práce podľa potreby,
- koordinácia komunikácie s oblastnými organizáciami cestovného ruchu na území Trnavského kraja v rámci schémy podpory cestovného ruchu,
- príprava podkladov

- výmera dovolenky o 5 dní navyše,
- 1 deň plateného voľna/kvartál

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

projektový manažér

Vodičský preukaz

B

- zodpovednosť, spoľahlivosť, precíznosť, samostatnosť
- komunikačné schopnosti
- organizačné schopnosti
- prax z retailového podnikania a marketingu rýchloobrátkového tovaru je výhodou
- vodičské oprávnenie skupiny B

Krajská inovačná rozvojová agentúra (KIRA, n. o. ) je nezisková organizácia založená najmä pre potrebu prípravy a implementácie inovačných a rozvojových projektov pre Trnavský samosprávny kraj. Bližšie informácie o projektoch agentúry: www.kira.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4578186  Dátum zverejnenia: 8.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac