.NET vývojár

KIOS a.s.

Miesto práce
Bratislava, okres Piešťany
Termín nástupu
01.09.2016
Mzdové podmienky (brutto)
zaujímavý plat úmerny skúsenosti a zručnosti kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• práca na domácich a medzinárodných projektoch v MS .NET technológiách
• analýza, návrh a implementácia softvérových riešení na základe požiadaviek klientov
• návrh architektúry riešenia
• špecifikácia vhodných technológií a frameworkov pre vývoj
• údržba systému, revízie kódu, testovanie a optimalizácia systému
• účasť na vývoji webových a mobilných aplikácií
• aktívna angažovanosť pri riešení problémov

• práca s modernými technológiami
• vzdelávanie a odborný rast
• pružný pracovný čas
• zaujímavé sociálne výhody
• priestor pre tvorivosť a iniciatívu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Odborné požiadavky:
• skúsenosti na projektoch s Microsoft .NET technológiami, C#, ASP.NET, …
• znalosť SQL databáz
• znalosť webových technológií (HTML, CSS, Javascript)
• orientácia v celom vývojovom cykle SW
• výhodou skúsenosti s vývojom mobilných aplikácií v prostredí Android, iOS
• skúsenosti s implementáciou nových technológií pri vývoji softvéru

Osobnostné predpoklady:
• iniciatívnosť a proaktívny prístup k riešeniu problémov
• schopnosť orientácie v moderných trendoch vývoja softvéru
• schopnosť samostatnej práce v tíme
• schopnosť multitaskingu
• logické, analytické myslenie
• chuť vzdelávať sa a odborne napredovať
• komunikatívnosť a samostatnosť
• zmysel pre detail, dôslednosť a zodpovednosť

Sme menšia, dlhoročne etablovaná IT firma so zaujímavými projektami so sídlom v Piešťanoch. Zaoberáme sa návrhom softvérových riešení, vývojom informačných systémov a mobilných aplikácií. Už viac ako 20 rokov sme hráčom na IT trhu a s nadšením prijímame nové výzvy! Hľadáš miesto mimo veľkých korporácií? Priateľskú a tímovú atmosféru? Rovnováhu medzi pracovným a súkromným životom? Dynamiku a zároveň stabilitu? Ozvi sa nám :-)

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2615015  Dátum zverejnenia: 11.8.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: zaujímavý plat úmerny skúsenosti a zručnosti kandidáta