Hľadáme posilu do tímu večerných asistentiek / recepčných!

Kinstellar Business Services S.a r.l., organizačná zložka

Miesto práce
Hviezdoslavovo nám. 13, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
01.09.2017
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Viete po anglicky?
Máte čas aspoň 3 večery v týždni (16 - 20 hodín alebo aj dlhšie)?
Láka vás práca na recepcii a chcete byť pravou rukou právnikov pri príprave a spracovaní rôznych dokumentov?

Ak ste študent/ka, baví vás komunikácia s klientmi aj administratívne práce a chcete pracovať v centre Bratislavy v mladom a priateľskom tíme, ozvite sa nám!

Predchádzajúce podobné skúsenosti uvítame, ale nie sú podmienkou - všetko vás naučíme. Na nástupe sa dohodneme, ale čím skôr, tým lepšie.

A máme fakt dobrú kávu!

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2017 (ostáva ešte 8 dní)

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Kinstellar je významná medzinárodná advokátska kancelária s dlhoročnou pôsobnosťou v regióne strednej Európy, Strednej Ázie a Turecka. Spolupracujeme s mnohými z najväčších svetových spoločností, finančných inštitúcií a významných medzinárodných advokátskych kancelárií.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Hviezdoslavovo nám. 13
811 02 Bratislava

Kontakt

ID: 2927999   Dátum zverejnenia: 9.8.2017