Elektrikár s nástupným bonusom 600 €

KINEX BEARINGS, a.s.

Miesto práce
KINEX BEARINGS, a.s., Kukučínova, Kysucké Nové Mesto
Termín nástupu
Dohodou
5,36 EUR/hod.Mzda sa skladá zo základnej zložky mzdy a osobného ohodnotenia, ktoré získaš po úspešnom absolvovaní adaptácie. Súčasťou mzdy je aj dochádzkový bonus vo výške 55 € mesačne vyplácaný podľa interných pravidiel, výkonnostný bonus a všetky zákonné príplatky. Naviac ti dáme nástupný bonus 600 Eur, rozdelený nasledovne, keď u nás zotrváš tri mesiace, po skúšobnej dobe ťa odmeníme sumou 300 Eur a keď u nás zotrváš ďalšie tri mesiace, dáme ti ďalších 300 Eur. Zákon si vyžaduje uviesť základnú zložku mzdy pre inzerované pozície a preto, keď Vám ponúkame pracovnú príležitosť, starostlivo zvažujeme a prihliadame na Vašu profesionálnu kvalifikáciu a pracovné skúsenosti. Našim cieľom je odmeňovať zamestnancov spravodlivo, s ohľadom na situáciu na pracovnom trhu a sme pripravení privítať vysokokvalifikovaných kolegov do nášho tímu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

KOHO HĽADÁME

Máš technické myslenie? Máš vyhlášku §21? Či už máš skúsenosti, alebo len začínaš, príď pracovať spolu s nami a uplatni svoj talent v oblasti elektriky a údržby.

Aby si bol úspešný, mal by si byť: organizovaný, zodpovedný. Mať oko pre detail tiež nie je na škodu, vieš pretaviť pokyny na papieri do reality, kamarátiš sa so schémami a si manuálne zručný.

ČO BUDEME OD TEBA CHCIEŤ

budeš zisťovať závady a opravovať elektrické zariadenia výrobných strojov,
zisťovať a lokalizovať závady energetických zariadení,
odstraňovať poruchy na výrobných zariadeniach, elektrických systémoch, vzduchotechnike a klimatizáciách,
opravovať elektrické časti kontrolných a triediacich automatov,
počas doby adaptácie práca iba na rannej zmene, po ukončení adaptácie práca v nepretržitej prevádzke

PREČO SA TI OPLATÍ U NÁS PRACOVAŤ

Máš tu priestor na učenie sa od nuly
Alebo ak si už skúsený, vieš sa sebarealizovať
Ak si prirodzený talent, doprajeme ti priestor na rozvoj
Naša výroba je diverzifikovaná do viacerých segmentov, ak je pokles v jednom segmente, pracujeme na zákazkách v inom segmente
Prispejeme ti na dôchodok do III. piliera DDS
Prispejeme ti pri regenerácii síl
Prispejeme na závodné stravovanie
Ideš sa ženiť, alebo vydávať? Prispejeme ti pri sobáši
Čakáš dieťa? Prispejeme pri narodení.
Pracovné alebo životné jubileum? Prispejeme aj vtedy.
Rád majstruješ, skúšaš a montuješ aj vo voľnom čase? Máš možnosť využiť zľavy pri nákupe produktov od našich zmluvných partnerov
O naše produkty je záujem vo viac ako 80tich krajinách sveta
Projektov máme dosť, poď ich plniť spolu s nami.
Ponúkame aj bezplatné právne poradenstvo.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 31 dní)

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnik, Elektrikár, Elektromechanik

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prax v strojárstve a v oblasti údržby vítaná
- znalosť čítania líniových schém
- základná znalosť mechatroniky a eletrotechniky
- základná znalosť pneumatických a hydraulických schém
- vyhláška min. §21 vyhl. č. 508/2009 Z.z. - NUTNOSŤ

KINEX BEARINGS, a.s. patrí medzi významných svetových dodávateľov štandardných a špeciálnych valivých ložísk pre rôzne segmenty priemyslu. Je súčasťou silnej globálnej priemyselnej skupiny CK Birla Group a v súčasnosti dodáva svoje produkty do viac ako 80 krajín sveta.
Je na prvom mieste medzi dodávateľmi špeciálnych ložísk pre textilný priemysel, európskym lídrom vo výrobe valčekových ložísk pre koľajové vozidlá a jeden zo svetových dodávateľov špeciálnych ložísk do vodných čerpadiel pre automobilový priemysel.
Má viac ako 100-ročnú tradíciu v strojárskom priemysle. V súčasnosti výroba prebieha v dvoch výrobných závodoch: v Bytči a v Kysuckom Novom Meste.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Anna Dadajová
Tel.: +421414201221
E-mail: poslať životopis
ID: 4766899  Dátum zverejnenia: 5.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 5,36 EUR/hod.