Špecialista kvality

KINEX BEARINGS, a.s.

Miesto práce
Kukučínova 2346, Kysucké Nové Mesto
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- výkon metrológa firmy
- evidencia hlavných etalónov organizácie a určených meradiel podliehajúcich úradnému overeniu
- vydávanie, aktualizácia a kontrola metrologického poriadku a nadväzujúcej dokumentácie
- vedenie jednotnej evidencie o kalibračnom stave pracovných meradiel
- vykonávanie meraní a protokolárne merania pre interných a externých zákazníkov
- analýza procesu merania - schvaľovanie prototypov meradiel
- previerky metrologického zabezpečenia útvarov vrátane dodávateľských organizácií
- vykonávanie laboratórnych meraní valivých ložísk a ich súčastí
- overovanie spôsobilosti prototypu meradla
- uchovanie, používanie a prenos mier z hlavného etalónu skupiny pre odbor merania

Zaujímavá práca v oblasti kvality a metrológie,
- možnosť sebarealizácie
- využitie schopností a odborného potenciálu
- prepracovaný systém adaptácie a zaškolenia nového zamestnanca
- zodpovedajúce finančné ohodnotenie
- III. pilier DDP

Pracovnú pozíciu obsadzujeme vo výrobnom závode v Kysuckom Novom Meste. V prípade záujmu zašlite svoj životopis v slovenskom jazyku spolu s motivačným listom a prehlásením o ochrane osobných údajov najneskôr do 20.5.2017 na adresu:
KINEX Bearings, a.s. Bytča
výrobný závod
Úsek ľudských zdrojov
Kukučínova 2346
024 01 Kysucké Nové Mesto

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

20.5.2017 (ostáva ešte 22 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

vítaná znalosť problematiky z oblasti metrológie

Naša spoločnosť KINEX BEARINGS patrí medzi významných dodávateľov valivých ložísk. Hlavnou úlohou a cieľom je zabezpečiť dodávky kompletného sortimentu valivých ložísk vyrábaných v jednotlivých závodoch ložiskovej divízie, rozvíjať spoluprácu so zákazníkmi a poskytovať im služby podľa ich požiadaviek.
Do našej spoločnosti KINEX BEARINGS, a.s. patria výrobné závody v Kysuckom Novom Meste a v Bytči.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Anna Dadajová
Tel.: 041/4201221
E-mail: poslať životopis
ID: 3023743   Dátum zverejnenia: 20.4.2017