Špecialista kvality (Ref. č.: 2569153)

KINEX BEARINGS, a.s.

Miesto práce
1.mája 71/36, Bytča
Termín nástupu
asap
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-koordinuje činnosti špeciálnych procesov
- pripravuje podklady pre externé špeciálne procesy
-spolupracuje na pozastavení a uvoľnení výrobných dávok na základe platenej konštrukčnej dokumentácie a špecifikácie zákazníkov
- zabezpečuje požiadavky SMK EN ISO 9001, AS 9100 C, SEM ISO 14001 a ISO 50001, SMBOZP BS OHSAS 18001 a PO v rámci svojho útvaru

• zaujímavá práca v oblasti strojárskej výroby s dlhoročnou tradíciou so zameraním na export do celého sveta
• možnosť sebarealizácie, využitia schopností a odborného potenciálu
• zodpovedajúce ohodnotenie

Pozíciu obsadzujeme pre obchodnú spoločnosť KINEX BEARINGS, a.s.

V prípade Vášho záujmu o zaradenie do výberového konania zašlite svoj životopis spolu so sprievodným listom a prehlásením o ochrane os. údajov prostredníctvom e-mailu najneskôr do 31.10.2016.

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov spĺňajúcich podmienky.
Neskoro doručené žiadosti nebudú zaradené do výberového konania.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, manažment kvality

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

- schopnosť čítať technickú dokumentáciu, znalosť merania konvenčnými meradlami, znalosť merania na súradnicovom meracom stroji, znalosť metód zisťovania spôsobilosti procesu, SPC, FMEA P, Pareto analýzy, Ishikawa diagramu
- samostatnosť, iniciatívnosť, ochota učiť sa, zmysel pre tímovú prácu

Naša spoločnosť KINEX BEARINGS patrí medzi významných dodávateľov valivých ložísk. Hlavnou úlohou a cieľom je zabezpečiť dodávky kompletného sortimentu valivých ložísk vyrábaných v jednotlivých závodoch ložiskovej divízie, rozvíjať spoluprácu so zákazníkmi a poskytovať im služby podľa ich požiadaviek.
Do našej spoločnosti KINEX BEARINGS, a.s. patria výrobné závody v Kysuckom Novom Meste a v Bytči.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

1.mája 71/36
014 83 Bytča
ID: 2755557   Dátum zverejnenia: 7.10.2016