Obrábač kovov - CNC karusel (Ref. č.: 2569151)

KINEX BEARINGS, a.s.

Miesto práce
1.mája 71/36, Bytča
plný úväzok
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca na CNC karuseloch SKS 12, SKIQ 8
- obrábanie tvarových súčiastok podľa technickej dokumentácie v presnosti IT6 a IT7
- ovládanie riadiaceho systému Siemens 840 a NS 560
- overovanie nových výrobkov na uvedených strojoch

Práca v strojárskej firme s dlhoročnou tradíciou so zameraním na export ložísk do celého sveta.
Sebarealizácia, využitie schopností a odborného potenciálu.
Zodpovedajúce ohodnotenie.

V prípade Vášho záujmu o zaradenie do výberového konania zašlite svoj životopis spolu so sprievodným listom prostredníctvom e-mailu najneskôr do 30.11.2016.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, obrábanie kovov

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vítaná prax v kusovej výrobe s opracovaním súčiastok na karuseli podľa technickej dokumentácie
- nutná znalosť čítania strojárskej výkresovej dokumentácie,
- práca podla technologickej dokumentácie,
- vítaná znalosť programovania,
- samostatnosť v práci, tvorivosť a priestorová predstavivosť, ochota učiť sa
- absolventom a uchádzačom, ktorí nemajú zatiaľ dostatočné skúsenosti, poskytujeme možnosť rekvalifikácie a zaškolenia

Naša spoločnosť KINEX BEARINGS patrí medzi významných dodávateľov valivých ložísk. Hlavnou úlohou a cieľom je zabezpečiť dodávky kompletného sortimentu valivých ložísk vyrábaných v jednotlivých závodoch ložiskovej divízie, rozvíjať spoluprácu so zákazníkmi a poskytovať im služby podľa ich požiadaviek.
Do našej spoločnosti KINEX BEARINGS, a.s. patria výrobné závody v Kysuckom Novom Meste a v Bytči.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

1.mája 71/36
014 83 Bytča
ID: 2742345   Dátum zverejnenia: 31.10.2016