Pracovník kontrolingu (Ref. č.: 2569152)

KINEX BEARINGS, a.s.

Miesto práce
1.mája 71/36, Bytča, Kysucké Nové Mesto
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovedá za nákladový kontroling spoločnsti, reporting výsledkov a KPI, analýzu nákladov a výnosov z hľadiska profitability
- navrhuje zmeny vedúce k zlepšeniu procesov s cieľom zvýšiť zisk spoločnosti
- vykonáva plánovanie výnosov a nákladov, rozbor výnosových a nákladových položiek podľa útvarov a druhov, štatistiku, kalkulácie nákladov,
- podklady k cenotvorbe, riadenie dielčích procesov z hľadiska efektívnosti nákladov a optimalizácie výnosov
- zodpovedá za tvorbu mesačných a ročných plánov, ich vyhodnotenie, spracovanie limitov a reportov

• zaujímavá práca v oblasti strojárskej výroby s dlhoročnou tradíciou so zameraním na export do celého sveta
• možnosť sebarealizácie, využitia schopností a odborného potenciálu
• zodpovedajúce ohodnotenie

Pozíciu obsadzujeme pre obchodnú spoločnosť KINEX BEARINGS, a.s.

V prípade Vášho záujmu o zaradenie do výberového konania zašlite svoj životopis spolu so sprievodným listom a prehlásením o ochrane os. údajov prostredníctvom e-mailu najneskôr do 30.11.2016.

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov spĺňajúcich podmienky.
Neskoro doručené žiadosti nebudú zaradené do výberového konania.

Prehlásenie: v súlade so zákonom č. 122/2013 Zb. o ochrane osobných údajov súhlasím, aby boli moje osobné údaje boli spracovávané v rámci informačného systému personálnej databázy v spoločnosti KINEX BEARINGS, a.s.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - expert
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- znalosť podnikového hospodárenia
- znalosť podvojného účtovníctva a finančných výkazov
- znalosť kalkulačných nákladových metód
- znalosť kontrolingových princípov riadenia
- znalosť ekonomických vzťahov
- prezentovanie a komentár výsledkov
- tvorba operatívnych plánov
- stanovovanie limitov nákladových položiek
- optimalizácia a riadenie nákladov
- samostatnosť v práci
- schopnosť analyzovať údaje a ich získavanie
- schopnosť tímovej práce
- zvládanie záťaží a konfliktných situácií

Naša spoločnosť KINEX BEARINGS patrí medzi významných dodávateľov valivých ložísk. Hlavnou úlohou a cieľom je zabezpečiť dodávky kompletného sortimentu valivých ložísk vyrábaných v jednotlivých závodoch ložiskovej divízie, rozvíjať spoluprácu so zákazníkmi a poskytovať im služby podľa ich požiadaviek.
Do našej spoločnosti KINEX BEARINGS, a.s. patria výrobné závody v Kysuckom Novom Meste a v Bytči.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

1.mája 71/36
014 83 Bytča
ID: 2450281   Dátum zverejnenia: 31.10.2016