Špecialista náboru (Ref. č.: 2769193)

KINEX BEARINGS, a.s.

Miesto práce
Bytča
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- realizuje náborové aktivity na základe požiadaviek za účelom obsadenia voľných pracovných pozícií
- inzeruje voľné pracovné miesta v médiach
- kontaktuje potenciálnych kandidátov na voľnú pracovnú pozíciu
- komunikuje s kandidátmi a zadávateľmi obsadzovanej pracovnej pozície
- vedie evidenciu priebehu výberových projektov
- vedie a pravidelne aktualizuje databázu potencionálnych kandidátov
- komunikuje s kandidátmi a agentúrami
- vyjednáva zmluvné podmienky, uzatvára zmluvy
- spracováva HR agendu
- zúčastňuje sa na veľtrhoch práce s cieľom reprezentovať spoločnosť
- participuje na marketingových aktivitách spoločnosti

- práca v strojárskej firme s dlhoročnou tradíciou so zameraním na export do celého sveta
- sebarealizácia, využitie schopností a odborného potenciálu
- zodpovedajúce ohodnotenie

Pozíciu obsadzujeme pre obchodnú spoločnosť KINEX BEARINGS, a.s., miesto výkonu práce je BYTČA.

V prípade Vášho záujmu o zaradenie do výberového konania zašlite svoj životopis spolu so sprievodným listom a prehlásením o ochrane os. údajov prostredníctvom e-mailu najneskôr do 20.12.2016.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem. Kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov spĺňajúcich podmienky, preto prosíme uchádzačov, aby sa s nimi oboznámili.
Neskoro doručené žiadosti nebudú môcť byť zaradené do výberového konania.

Prehlásenie: v súlade so zákonom č. 122/2013 Zb. o ochrane osobných údajov súhlasím, aby boli moje osobné údaje boli spracovávané v rámci informačného systému personálnej databázy v spoločnosti KINEX BEARINGS, a.s.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

20.12.2016 (ostáva ešte 16 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

personálny manažment, psychológia, pedagogika, príp. ekonomické alebo iné humanitné zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Administratívne a ekonomické znalosti

Personalistika - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Internet (e-mail, www) - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- nutná prax v oblasti personalistiky
- znalosť pracovno-právnej problematiky
- diskrétnosť,
- komunikatívnosť a schopnosť prezentácie,
- prosociálna orientácia a interpersonálne zručnosti,
- organizačné schopnosti,
- samostatnosť v práci a flexibilita,
- podmienkou: znalosť AJ na komunikatívnej úrovni
- znalosť MS Office
- VP sk.B

Naša spoločnosť KINEX BEARINGS patrí medzi významných dodávateľov valivých ložísk. Hlavnou úlohou a cieľom je zabezpečiť dodávky kompletného sortimentu valivých ložísk vyrábaných v jednotlivých závodoch ložiskovej divízie, rozvíjať spoluprácu so zákazníkmi a poskytovať im služby podľa ich požiadaviek.
Do našej spoločnosti KINEX BEARINGS, a.s. patria výrobné závody v Kysuckom Novom Meste a v Bytči.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

1.mája 71/36
014 83 Bytča

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Stanislava Bartovičová
Tel.: 041/5556214
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2430576   Dátum zverejnenia: 21.11.2016