Obrábač kovov - CNC frézar (Ref. č.: 2569150)

KINEX BEARINGS, a.s.

Miesto práce
Bytča
plný úväzok
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca na horizonálnych NC frézovacích centrách - WFQ 80NC, WXH 100NC alebo vertikálnych frézkach - Maho
- vŕtanie, frézovanie tvarových súčiastok podľa technologickej dokumentácie v presnosti IT6 a IT7
- ovládanie niektorého riadiaceho systému (MEFI, Sinumerik 840...)
- overovanie nových komponentov na daných technológiach

Práca v strojárskej firme s dlhoročnou tradíciou so zameraním na export do celého sveta.
Sebarealizácia, využitie schopností a odborného potenciálu.
Zodpovedajúce ohodnotenie.

Pozíciu obsadzujeme pre obchodnú spoločnosť KINEX BEARINGS, a.s.

V prípade Vášho záujmu o zaradenie do výberového konania zašlite svoj životopis spolu so sprievodným listom a prehlásením o ochrane os. údajov prostredníctvom e-mailu najneskôr do 30.11.2016.

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov spĺňajúcich podmienky.
Neskoro doručené žiadosti nebudú zaradené do výberového konania.

Prehlásenie: v súlade so zákonom č. 122/2013 Zb. o ochrane osobných údajov súhlasím, aby boli moje osobné údaje boli spracovávané v rámci informačného systému personálnej databázy v spoločnosti KINEX Bearings, a.s..

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, obrábač kovov

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vítaná prax v kusovej výrobe s opracovaním súčiastok na horizontálnej vyvŕtavačke podľa techn. dokumentácie, s vŕtaním otvorov rôznych priemerov a s obrábaním frém a rôznych odliatkov.
- nutná znalosť čítania strojárskej výkresovej dokumentácie,
- práca podľa technologickej dokumentácie
- vítaná znalosť programovania
- samostatnosť v práci, tvorivosť a priestorová predstavivosť, ochota učiť sa
- absolventom a uchádzačom, ktorí nemajú zatiaľ dostatočné skúsenosti poskytujeme možnosť rekvalifikácie a zaškolenia

Naša spoločnosť KINEX BEARINGS patrí medzi významných dodávateľov valivých ložísk. Hlavnou úlohou a cieľom je zabezpečiť dodávky kompletného sortimentu valivých ložísk vyrábaných v jednotlivých závodoch ložiskovej divízie, rozvíjať spoluprácu so zákazníkmi a poskytovať im služby podľa ich požiadaviek.
Do našej spoločnosti KINEX BEARINGS, a.s. patria výrobné závody v Kysuckom Novom Meste a v Bytči.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

1.mája 71/36
014 83 Bytča
ID: 2275001   Dátum zverejnenia: 31.10.2016