Dispečer medzinárodnej kamiónovej dopravy

Kim Johansen Transport s. r. o.

Miesto práce
Žiar nad Hronom
Termín nástupu
01.05.2024
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiacvýsledná mzda v závislosti od skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- plánovanie a sledovanie zákazníckych požiadaviek
- komunikácia s vodičmi a zákazníkmi
- operatívne riešenie vzniknutých situácií počas prepravy
- kontrola pracovného času vodičov
- spracovávanie a kontrola správnosti záznamov o prevádzke vozidiel nákladnej dopravy
- aktívna komunikácia v anglickom jazyku, znalosť ruského jazyka výhodou

- zaujímavá práca v príjemnom kolektíve
- možnosť osobného rastu a vzdelávania
- stravné lístky plne hradené zamestnávateľom

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikatívnosť, zodpovednosť, serióznosť, samostatnosť, flexibilita, lojalita
- vzťah k obchodnej činnosti; skúsenosti v nadväzovaní kontaktov
- kultivované vystupovanie, časová flexibilita, organizačné schopnosti

Sme medzinárodná spoločnosť ponúkajúca dopravné a logistické riešenia na európskom kontinente. Od roku 1980 sa špecializujeme na trh prepravy tovaru citlivého na čas - oblasť, v ktorej sme v súčasnosti na špici v Škandinávii. Hlavné sídlo spoločnosti je v Dánsku a ďalšie kancelárie sú vo Francúzsku, Poľsku, Estónsku, Lotyšsku, Rumunsku a na Slovensku.
ID: 4162824  Dátum zverejnenia: 1.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac