Zamestnanec administratívy a zákazníckeho servisu - Bratislava

XXXLutz

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
asap
850 EUR/mesiac600,- € základná mzda+250,- € osobné ohodnotenie+37,- € obratová prémia+príplatky podľa ZP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vaše úlohy:
* administatívny príjem tovaru
* spracovanie objednávok
* intenzívna komunikácia s dodávateľmi aj v cudzom jazyku (NJ)
* riešenie požiadaviek zákazníka osobne, telefonicky alebo e-mailom
* vedenie a kontrola hospodárskej agendy

Ponúkame:
* rôznorodú zaujímavú prácu v mladom dynamickom kolektíve
* možnosť využívať cudzie jazyky
* zaškolenie a zapracovanie
* zázemie úspešnej stabilnej zahraničnej spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Požadujeme:
* stredoškolské vzdelanie s maturitou
* skúsenosti s riešením reklamácií výhodou
* znalosť práce s PC
* proklientský prístup
* profesionálne vystupovanie, orientácia na zákazníka, schopnosť riešenia konfliktných situácií, odolnosť voči stresu, komunikatívnosť, flexibilitu, loajalitu, samostatnosť, dôslednosť
* ovládanie NJ /AJ/ na komunikatívnej úrovni-výhodou

Skupina XXXLutz prevádzkuje viac ako 320 obchodov s nábytkom v 13 európskych krajinách (Rakúsko, Nemecko, Česká republika, Maďarsko, Slovinsko, Slovensko, Chorvátsko, Rumunsko, Bulharsko, Švajčiarsko, Švédsko, Srbsko a Poľsko) a momentálne zamestnáva viac ako 25 700 ľudí. S ročným obratom 5,1 miliardy EUR je skupina XXXLutz druhým najväčším predajcom nábytku na svete.

Kontakt

ID: 1639773  Dátum zverejnenia: 20.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac