Interný revizor

KiK textil a Non-Food spol. s r. o.

Miesto práce
Kostolné Kračany, okres Dunajská Streda

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

jedná sa o prácu kontrolora (doklady a vyhodnocovanie kam.systémov). Technická (počítačová) a manuálna zručnosť výhodou. Ochota absolvovať viac týždňové školenie v Nemecku.

- Stabilné pracovné miesto
- Možnosť kariérneho rastu v spoločnosti s pôsobením v celej Európe
- Príjemné pracovné prostredie
- Spoluúčasť pri nábehu nového logistického centra
- Práca v spoločnosti kt. kladie veľký ohľad na svojich zamestnancov
- Sociálny program pre zamestnancov
- Zľava pri nákupe v predajniach KIK
- Intenzívne zaškolenie na oddelení logistiky v Nemecku

Chcete sa podieľať na štarte nášho logistického centra v Dunajskej Strede a byť súčasťou nášho dynamického tímu ? Potom nám pošlite Váš životopis spolu s Vašimi platovými očakávaniami e-mailom na: [email protected]
Zároveň Vás žiadame o zaslanie súhlasu so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom spracovania pre potreby výberu na uvedenú pracovnú pozíciu v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

3

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2779209  Dátum zverejnenia: 24.10.2016